Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, meddig randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig randiznátok olyan sráccal akivel nem érzitek magatokat biztonságban?

Figyelt kérdés
Néhány hete találkozgatok valakivel és hiába várom örülök,hogy látom meg minden egyszerűen képtelen vagyok elengedni magam a társaságában.Idegesít,zavar,hogy nem tudom mire hogyan reagálna.Abban biztos vagyok,hogy ez neki is feltűnt már.Nem vagyok visszahúzódó,szeretek ismerkedni,eddig még nem volt ilyen problémám.
2013. szept. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem páwa fiúkkal kéne randizni.
2013. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért, ha azt mondom, én 2x, akkor te is annyiszor fogsz talizni vele?

Pár alkalom után letisztázódnak az emberben alap dolgok, hogy jól érzi-e magát a másikban, lát-e esélyt a jövőre...Nem illetek össze, világos. Gondolom a srác nem igazán lazít el téged, nem is erőlteti meg magát, nem érdekled annyira. Mert azért ez irányba lehet tenni lépéseket. Szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy bocsi, nem hiszed, hogy összeillenétek.

2013. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem páwa,meg semmi ilyesmi.Sokadik ránézésre is normális.
2013. szept. 11. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Már néhány napja ezen túráztatom magam,hogy lassan már tényleg lépni kéne valamerre.Eddig,ha valaki nem jött be akkor nem jött be.Ő meg igen és nem között mozog még mindig.
2013. szept. 11. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kételyeid vannak, akkor várj mindennel, amíg eldől, hogy számíthatsz rá, vagy sem.
2013. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, tudat alatt észrevetted, hogy valami nincs rendben vele.
2014. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem lett kapcsolat.Összefutunk néha a városban.Most,hogy semmi nem múlik a találkozókon(beszélgetésen)egész jól dumálgatunk...Érdekes.
2014. jan. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!