Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjen egy nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életre egy esély kérdése:

Hogy viselkedjen egy nő az első randik? Srácok szerintetek?

Figyelt kérdés
megismertem egy srácot már egy idelye beszélgetünk telefon,face,.ugy volt hogy találkozunk is csak mindig nekem közbe jött valami.nem tudom hogyan viselkedjem vele ha találkozunk.ha véletlen oda kerülne a sor hogy történne is valami köztünk azzal elrontani sem akarok semmit sem.ha lefekszem vele az a baj ha meg nem akkor az lesz mit tehet egy lány ez ügyben jelzem nálam alszik!én komolyabbra venném ezt.már régóta ismerkedünk.
2013. szept. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyél vissza fogottabb az elején aztán ha jól érzed magad akkor egyre jobban nyílj meg elöte ez tetszeni fog neki és szerintem nem feltétlen szükséges első randi után már szexelni is
2013. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D azért ennyire nem.
2013. szept. 12. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?12?
2013. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Legyél önmagad, és azt tedd meg, ami a te értékrendedbe belefér. Ne adj elő egy visszafogott csajt, ha nem vagy az, és ne tegyél úgy, mintha vagány, nagyszájú lány lennél, ha az nem a stílusod. Az az ismerkedés lényege, hogy megismerjük a másikat, és ha tetszik, amit látunk, akkor mehet tovább a dolog. Te sem akarnál olyannal lenni, akinek nem az igazi valóját látod.:)


Szóval szerintem az a lényeg, hogy mindent úgy csinálj, ahogy jónak látod.:)

2013. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!