Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem van rossz ízlésem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van rossz ízlésem, vagy tényleg jó csaj? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ronda arca van, és rritka bamba tekintete.

De minden haverom meg azt mondja, milyen jó csaj, és nekem nincs jó ízlésem.


Most tényleg szép ez a lány, és nekem nincs ízlésem, vagy a haverjaim nem értenek a szépséghez?



2013. szept. 13. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Annyira nekem sem tetszik. Persze nem dobnám ki az ágyamból, de léteznek szebb lányok is.
2013. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejön, szerintem jól néz ki. Hogy azért, mert neked nem tetszik, rossz ízlésed lenne? Ez hülyeség, mindenkinek más az "ízlése".
2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Emma Watson egy istennő:$

Mondjuk ezen a képen még kicsit túl fiatal.

2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem közelébe sincs az istennő, jelzéshez, még csak a bombanőhöz sem. Számomra kb. egy átlag. Ezerte jobb csajokat látok bárhol!
2013. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nagyon tetszik,szerintem gyönyörű.

De olyan,hogy "rossz ízlés" nincs,mindenkinek más.

2013. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Hosszú hajjal jól néz ki,de a rövid hajjal úgy néz ki mint egy 10 éves.
2013. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak 5 centi sminkkel lehet látni, ez a hálivúdi színésznők sajátja.Szép, de annyira nem, mint amennyi port kavar.
2013. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7/10 szép, de sok szebb van nála
2013. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
1 pont a griffendélnek
2013. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Angol lány! Nem a világ legszebbjei.

De Emma valóban csinos. Mondjuk ha nem ő játszotta volna Hermione-t és ne állna mögötte egy komplett szépészeti stáb Stylist, sminkes fodrász (hiába nyilatkozza, hogy nem szereti az ilyesmit) ott vannak, mert az ő arca jelenleg egy termék. Megnézném ha csak egy átlagos angol lány lenne, a Hogwarts helyett mondjuk csak az egyik Londoni gimiből. :)

2013. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!