Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is kezd fokozatosan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kezd fokozatosan rossz fiúvá válni, mert a sok szemét tini csaj átveri folyton?

Figyelt kérdés

Például legutóbb egy csajjal számot cseréltünk, randit beszéltünk meg, erre hirtelen valaki megfenyeget, hogy kopjak le róla, aztán letilt, nyílván a csaj volt, csak így hülyített. -.-

Aztán azelőtt meg egy csajjal randiztam és a randi után belökte, hogy csak fogadásból találkozott velem, meg lehordott, ronda, nyomi lúzeren át mindenféle kis senkinek, meg, hogy felejtsem el, mert ő iyen kis senkikkel ne is foglalkozik, persze azért smárolt velem a hülyéje. -.-

De már azt is unom, hogy tök rendes vagoyk mindegyikkel és ők így bánna velem folyton. Elment már akedvem a kedveskedéstől, ha újra csajozni fogok már csak a szexre hajtok, kihasználom őket, ahogy ők használtak ki engem. Egyre gyakrabban fantáziálok arról is, hogy megerőszakolok ilyen kis szemét csajokat, de csak a szemét csajokat!

Amúgy valaki azt mondta, hogy lehet most kezdek igazi férfivá válni, mert a csajok arossz fiúkra buknak és ezt hozzák ki belőlem, mert jó fiúként egynek sem kellek, csak bántanak és kihasználnak. Ha például nem csalom meg a csajomat, akkor ő fog megcsalni és fura mód kezdem érteni, hogy mennyire igaz is ez. De csak most értettem meg, hogy ilyen sokszor bántottak a lányok. Sokáig tipikus jó fiú voltam, mára csak basznám mindet, aztán dobnám el, másra úgysem jók.


2013. máj. 22. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez a te formád, sajnos. de ettől még nem kell ,,rosszfiúvá`` változni
2013. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek rosszfiúk :(

Vannak normális lányok, nekik esélyt se fogtok adni? :(

2013. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony gyermekem az élet megváltozott ilyen téren, és nincs ki vezesse a nyájat. De az úr óvjon.
2013. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed ha most már keményebb leszel.Sok kis ribi...
2013. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne váljál azá, neked is sikerölni fog egyszer, nem pont a legelső hanem majd késöbb.
2013. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy többre juthatsz ha szemét módon bánsz velük. De én inkább élek egyedül, mint hogy megjátszam azt, aki nem vagyok.
2013. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20:35-össel teljesen egyetértek,én sem szeretem megjátszani magam
2013. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazad van nagyon nehéz normális lányt találni, de ha így cselekszel azzal rosszat teszel, mert elveszed magadtól azt a lehetőséget, hogy tényleg normális értékes párkapcsolatod legyen egyszer. Egyszerűen ne foglalkozz ilyen lányokkal... Tudom nehéz a lányok 90%-a ilyen a maradék 10%-ot meg még nem ismerted meg, de járj nyitott szemmel és ne a pláza cicák között nézelődj.;)


Egyébként én lány vagyok és nekem fordítva van problémám. Ahogy meghallják, hogy szűz vagyok menekülnek, mert csak a szex kell és nem tudják ezt a férfiak értékelni, hogy nem akarok kavarni minden szembejövővel. Adj időt te is találsz rendes lányt.:)


20L

2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

20:35-ös vagyok

Érdekes, itt mindenki rendes lánynak vallja magát. A való életben, hol bujkáltok? :) Az utcán meg közösségi helyeken, csak ribiket látni mindenhol.

2013. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!