Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem köszön nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön nekem egy osztálytársam?

Figyelt kérdés
Idén ballagtunk az álltalánosból és négyen az osztályból egy iskolába mentünk csak különböző szakra.A másik két osztálytársam köszön mindig amikor találkozunk,ő pedig nem,amikor találkozunk mindig úgy tesz mint aki nem vesz észre ,pedig szoktam látni hogy rámnéz,és amikor én is ránézek mindig elfordul,mint aki nem figyel.És ez egy kicsit zavar,mert általánosba mindig köszönt csak most nem.Szerintetek megkérdezzem tőle hogy mi baja van velem?
2013. szept. 13. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj rá jóóó hangosan. Én így szoktam kínozni az ilyen tuskókat, és be szokott válni.
2013. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy tegnap egész rendes volt ,még beszélt is velem úgy ,hogy ő kezdeményezett,ma is köszönt reggel,de cak azért mert én köszöntem előre,és ez az ami zavar.
2013. szept. 13. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán nem tudja, hogyan viselkedjen veled.
2013. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!