Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Majd valamikor dumálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd valamikor dumálunk személyesen. Ti is utáljátok, ha így köszön el egy pasi? Utána vagy jelentkezik vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ti is utáljátok amikor a nőt elviszitek drága randira és a végén azt mondja Nem?!


kérdező.Ha zavar ne ismerkedj!Erről szól az egész!

2013. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, én személyesen szoktam dumálni. Úgy meg elég hülyén jönne ki.
2013. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
# 2 pro tipp: csak hagyd el a végéről a "személyesen" szót
2013. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem jelentkeztem... Pedig megígértem :D Az egyik csaj azóta is csörget, a másik pedig már nem írt rám egy jó ideje szerintem le esett neki a tantusz. Sajnálom, hogy így alakult, de most pont nincs barátnőm, a munkahelyemen nincsenek olyan csajok akik szóba jöhetnének, sőt nagyon csajok sincsenek, így meló után én is facebookon szoktam lányokkal beszélgetni. Mondjuk azt túlzás rá mondani, hogy beszélgetni, inkább írni egymásnak... Az elején igazából csak jó érzés volt lányokkal is beszélgetni nem csak a munkatársaimmal meg a családommal, és azokkal akik a közvetlen környezetemben vannak, hanem más csajokkal is, akik egyébként elég helyesek is voltak. Persze egyikkel sem találkoztam, csak írtam, hogy majd összefutunk, meg majd ha szabin leszek akkor találkozunk, meg majd telefonon beszélünk mert szeretném hallani a hangját- persze ezt komolyan is gondoltam, de amikor arra került a sor, hogy találkozzunk akkor inkább csak lapultam, mert még sem éreztem semmi olyan fellángolást vagy vonzalmat amire azt mondjam, hogy akár meló után vagy pihenő napokon megéri velük találkozni és személyesen is beszélni nem csak facebookon.

Bennem nem volt annyi, hogy megmondjam, hogy inkább hanyagoljuk egymást, ahogy írtam inkább csak jegeltem a dolgokat, arra gondolva, hogy előbb utóbb úgy is ráérez.


Ezek alapján a saját személyes tapasztalatom szerint, te is érzed, hogy mi a helyzet köztetek, legalábbis gondolom, valamennyire lejön a dolog. Persze ez nem azt jelenti, hogy akivel beszélsz, nem akar veled találkozni lehet, hogy sok dolga van, vagy közbejött neki valami és ezért írta ezt. Ha biztosra akarsz menni, akkor meg hozd fel neki, hogy mikor dumáltok már végre személyesen is, és majd meglátod mit válaszol. Csak ígérget és terel, vagy jobb esetben komoly és tényleg találkoztok.

Sok sikert hozzá, a legjobbakat :D

21/F

2013. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 3: Kösz, megmentetted a napom...
2013. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5 szívesen.. [link]
2013. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy százalékuk nem jelentkezik többet!De az ilyenekkel nem is kell foglalkozni!
2013. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kissé OFF lesz:


"Ti is utáljátok amikor a nőt elviszitek drága randira és a végén azt mondja Nem?!"


Sosem fogom megérteni, hogy első randin minek kell elvinni a nőt egy drága helyre aztán meg rinyálni, hogy nem jött össze. Engem senki ne vegyen meg kilóra! Arra ott vannak a hivatásosok. Nem várom el az első randin az ajándékot és azt sem, hogy 3*-os étterembe vigyenek, meg moziba vagy mittudoménmi. Az más ha meghív egy italra, vagy figyelmességből hoz egy szál virágot. Ha aférfi csak a pénzével akar hódítani az már régen rossz! Persez vannak ilyen nők akiknek ennyi is elég.


ON: Én nem foglalkoztam tovább velük mikor ezt mondták, mert tudtam, éreztem nem lesz folytatás. Mellesleg lehet én vagyok túl igényes(kényes?), de ha nem meri megmondani szemtől szemben, hogy nem szeretne többet találkozni, akkor nekem nem is kellene. 29/N

2013. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!