Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerdezzem meg a csajtol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdezzem meg a csajtol, hogy mit csinal hetvegen, es ha ugy van hivjam el setalni, vagy mondjam meg tisztan, hogy tetszik, es jobban meg szeretnem ismerni?

Figyelt kérdés
Jobb ha rakerdezek, vagy nondjam meg oszinten, hogy tetszik nekem, es hogy jobban megismerkedjunk menjunk setalni?

2013. szept. 16. 22:30
 1/5 legly ***** válasza:

Ezt a 2-t kombináld, séta közben elmondod neki.


Üdvözlettel

Legly

2013. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges rákérdezni szerintem. Én lazábbra venném kicsit, csak így tanácsként: " megyek holnap xy helyre(előtte kitudakolod kb mikor ér rá) nincs kedved velem jönni?

vagy


(szintén kitudakolás után) Tudom, hogy szereted xy-t( helyet, együttest, látnivalót, bulit bármit) engem is érdekelne, lenne kedved együtt menni?

2013. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra en is gondoltam, hogy menni valahova, ugyanis lesz hetvegen valami, ahova el szeretnek menni.
2013. szept. 16. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Most volt ez a hétvége. Mi történt? elhívtad valahová?
2013. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg nem. Ezen a hetvegen nem volt ideje, jovo hetvegen meg en nem tudok elmenni. :(
2013. szept. 23. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!