Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Egyik osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyik osztálytársamba szerelmes vagyok de viszont ő nem belém. Nagyon szeretném haegypár lennénk de ez sehogysem akar összejönni. Neki mindig más tetszik. Mit tegyek? Irjatok tippeket mert nekem már végképp nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2013. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erőszakkal ne akaszkodj rá. Ezt tudomásul kell venned.
2013. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akaszkodok rá erőszakkal tudom hogy hagynom kell.De esetleg valahogyan nemtudnék közelébe lenni jobban? Ötletek?
2013. febr. 23. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha sikerül közelebb kerülnöd hozzá, de nem lesz belőle semmi, annál nehezebb lesz elengedned.
2013. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Osztálytársal sose!
2013. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nos, ha elfogadsz egy tanácsot, hallgass meg, kérlek.

Csak akkor kezdj vele, vagy akkor gondolkozz el, ha elképzeltél minden eshetőséget. Minden külső kritikát ami érne titeket, Esetleg ha nem jönne össze, és kellemetlen lenne egy teremben ülni vele, Mindent. Pozitívumokkal és negatívumokkal.

Ha közelebb akarsz kerülni, vedd lazára. Barátkozz, Tudd meg mit szeret. Keltsd fel az érdeklődését. Ha ez megvan, ne add meg magad. Legyél laza, Flörtölj, STB.

Magyarul, ne foglalkozz vele. Játszd a hülyét. Mikor először flörtölne veled, ne vegyél róla tudomást. Felkelted az érdeklődését. Először egy rejtély leszel neki, majd egy feladat. Később megismer( itt add magad, ez FONTOS) És ahogy megismer már nem csak egy cél, vagy kaland leszel neki.

Ez tiszta érzés, és nem lehet kamuzni. Érezni fogod.

DE! ez egy hosszú folyamat

MINDKÉT NEMRE IGAZ EZ A TIPP!!!


Remélem segítettem!

2014. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!