Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak visztek virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak visztek virágot, mit csinál vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha pl egy szál rózsát, de nem nála találkoztok hanem egy előre megbeszélt helyen, akkor hova rakja a virágot? Vagy cipeli mindenfelé órákon keresztül? Illetve ha a háza előtt, akkor most vigye be vagy mi?:D
2013. szept. 16. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Beszólsz neki a ruhájára és szétcsapja a fejeden XD
2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én meg szoktam enni ilyenkor. Ezért direkt előre jelzem, hogy ne rózsát hozzon, mert az fájdalmas, mikor lenyelem.
2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak egy szál, akkor végül is lehet cipelni.
2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
én kicsi még nyílófélben lévő rózsát szeretek venni és annak is full rövidre vágatom a szárát hogy az ilyen miniretikülökbe is beférjen
2013. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tündöklő Charmander ***** válasza:
25%
én is azt akartam írni hogy megeszem :( de lenyúlták az ötletem
2013. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha a ház előtt, beviszem, ha máshol, akkor "cipelem" mind a 2 dekát. Nem nagy fáradtság :D
2013. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Farmer válasza:
58%
Én mindig eladom jó pízírt.. Há' de most mér? Drága a rózsa pl... De amúgy a réz bevonatú virágot jobban szeretem mert az drágábbért piacra tudom dobni! :))
2013. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
13%

Ha nagyon nem jössz be nekik akkor megkérik hogy átmenetileg hagy raktározzák el az ánuszodban.


-Dr. Trolompár Rajmund, Szexuál-Pszichológus szakember.

2013. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Most ezzel akarsz kibújni a virágvivés alól?


Tudod, hogy imádják keresztülhordozni a városon, hogy nekik ilyet adott a pasijuk????????????????????

2013. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az exem kinevetett es hozzamba*zta
2013. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!