Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez jó taktika, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez jó taktika, vagy inkább rossz?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól tudok szemezni, ez már régóta kiderült. A kérdés inkább arra utalna, hogy ha ti mondjuk egy bizonyos napon mindig jöttök le a lépcsőn, és valaki szemez veletek (többször is), akkor ez nálatok elindulásnak jó, vagy inkább negatívum?


Tudom, hogy most az a kérdés merül fel, hogy helyes-e a pasi vagy sem, de pont az a kérdés, hogy hogy viselkedtek ha nem teszik, ha meg tetszik, akkor mit tennétek/várnátok, na meg szintén hogy viselkednétek.


Azt semmiféleképpen nem szeretném, hogy csak random leszólítom, mert ahhoz kell már valami kontaktus, ellenben csupa negativum lenne mindkét fél számára.



2013. szept. 17. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
jó mert kimutatod felé hogy szimpatizálsz vele de minden lány más .. például ha velem szeretnél szemezni a lépcsőn egyszer rád néznék,zavarba jönnék és tovább mennék és zavaromban nem bírnék rád nézni .. tehát attól függ milyen az illető
2013. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem muszály leszólítsd, nem elég, ha csak bámulod. Am érezni fogod, hogy tetszel e neki, de ez csak akkor derül ki, ha megszólítod.
2013. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy még a lépcsőn is lezuhannék... ne lépcsőn szemezzetek már. :D
2013. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

átlagban ilyenkor mindig észrevehető, hogy megy a levesbe, vagy jöhet randira.


Tudom hogy meg kell szólítani, de 1. volt már rá példa hogy a szemezés után a lány jött hozzám, 2. ha szemezünk, és nem vagyok neki szimpi (ami nem most derül ki), akkor minek szólítsam meg? Mindent szeretek csak azt nem, ha tudom hogy elutasítanak és én ennek ellenére odamegyek.

2013. szept. 17. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
szemezz vele addig mig ő el nem néz máshova..ha te nézel előbb el akkor az azt jelenti hogy a csaj a dominansabb..ezt pedig nem kell hagyni..külömben meg ha már belement a szemezés játékba akkor bejösz neki
2013. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

épp azért érdekes, mert szemezni szemez ő is, csak elég hamar elkapja a fejét, olyan "zavarbajövősen" (elpirul meg ilyenek).


Vagyis mivel szemez, ezért ezt pozítivnak hiszem, de

1. nem úgy mosolyog, hanem csak probál, de mikor zavarba jön akkor ugye ez se megy neki, ezután meg sietve megy.


Ezért nem tudom, ez most mit jelent, mert ilyen lánnyal még nem találkoztam, pedig én mindig szemezéssel ismerkedtem eddig.

2013. szept. 18. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, mint én. Ha valaki olyannal szemezek, aki nagyon tetszik, annyira zavarba jövök hogy ránézni se bírok sokszor...
2013. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez szuper..ha sietősre vette a figurát és próbál nem mosolyogni akkor egyértelmű hogy bejössz neki
2013. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 6 éves fekete-fehér tarka, nagytestű, szarvas bakkecskémet eladnám. Nagyon szép, jól tejelő gidák és gödölyéim születtek tőle. Évek óta vele pároztatom anyakecskéimet, csupán vérfrissítés céljából válok meg tőle. Kezes, szelíd. Kérésre küldök képet is.
2013. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem érdekel..menyibe kerül? :DD
2013. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!