Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ideális első randi? Csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális első randi? Csak egy séta vagy mondjuk egy süti mellett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ok,ha neked ok!
2013. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bino ***** válasza:

Hogy értve első randi?

A kiszemelttel az első, vagy még nem voltál randin?

2013. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha jó idő van, akkor séta, ha rossz, üljetek be valahova.
2013. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ideális.
2013. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bino ***** válasza:
Ideális:)
2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igen. Esetleges folyatás esetén viszont hamar unalmassá tud válni, ha csak keringtek egyfolytában az utcákon/parkban.


Csak azért mondom, mert nekem ahány pasival dolgom volt eddig, egy srác kivételével (aki nem mellesleg, egy hozzám hasonló, csóri diák volt), egyik "férfinak" sem jutott tovább a fantáziája randikon a sétálgatásoknál.


Azért mondtam, hogy csóri, mert nem kell ám nagy dolgokra gondolni, programok címszó alatt el lehetne ám minket hívni egy helyi kis utcai rendezvényre, ingyenes kiállításra, egy közeli kilátóba, parkba, stb. Én legalábbis nagyra értékelném az ilyesmit.

2013. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csókkal a végén :$

na persze ehhez úgy kell alakulniuk a dolgoknak... nem is olyan lényeg a csók, inkább csak egymás megismerése :)

de séta + cukrászda tökéletes! :)

2013. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!