Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes lányoknak miért jó az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányoknak miért jó az, ha a pasijaik porig alázzák őket mások előtt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, tudom, hogy nem mindenki ilyen, csak kíváncsi vagyok.

19/F vagyok és sok helyen ezt látom, sok embernél.


A srác lekrvázza a lányokat, mindennek elmondja a barátnőjét, tudomást se vesz róla, hogy ott van, bunkózik vele stb. És ezek a lányok mosolyognak mellettük, mintha meg sem hallanák ezeket.

Csak azért kérdezem, mert van olyan ismerősöm, ahol hasonló a felállás, de a házasságuk emiatt ment tönkre.


Miért jó az egyes (tehát nem mindegyik) lányoknak, ha a pasijaik porig alázzák őket, bunkók és lekezelőek velük szemben, sokszor tudomást sem vesznek róla, hogy ott vannak? Most oké, "alfahím" szerintük...de szerintem a férfiasság nem egyenlő a tapló bunkósággal....



2013. szept. 19. 10:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ezek a lányok ezt élvezik, és majd ha felnőttek lesznek,a házasságban is ez lesz náluk?
2013. szept. 19. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok lány szereti a bunkókat mert velük meg kell küzdeni egy jó szóért az meg kihívás
2013. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah. Házasságból meg fejvesztve menekülnének a válásba. Ott már miért nem jó ez?
2013. szept. 19. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész úgy működik véleményem szerint, hogy mindenki mást mutat a kapcsolat elején. Kedves, udvarias, figyelmes, aztán amint megvolt a nő az ágyban és már érzi a férfi, hogy a nő szerelmes akkor elengedi magát. Először apróságok, próbálgatja a határokat mit engedhet magának meg és egyre szemetebb lesz.

Igazából egy valóban szerelmes nővel kb. bármit meg lehet tenni. Porig is lehet alázni, még akkor is ő fog könyörögni, hogy ne legyen szakítás.

A valódi szerelem ilyen. Mert a lány nem tudja feldolgozni, hogy a párja nem az, akinek megismerte inkább mindenféle okot keres. Pl. biztos fáradt ideges a pasi és ezt rajta vezette le, pedig igazából szereti.

Ez a szituáció sajnos eléggé el tud durvulni éééés nem csak az olyan "alfahímek " csinálják ezt, hanem megesik kedves, aranyos fiúkkal is, hogy szimplán elkényelmesednek, belekéényelmesednek a kapcsolatba, mikor azt érzik, hogy a nő annyira imádja őket, hogy bármit megtenne.

Sajna van ilyenben már tapasztalatom. És az illető nem volt sem jó pasi, sem pénzes, sem menő, sem határozott.



Én tényleg valódi értéknek tartom a szerelmet és szerintem nem szabadna ezzel így visszaélni sem a férfiak sem a nők részéről. Mert a nők is ugyanígy el tudnak bánni a férfiakkal, ha azon az oldalon erős az érzelem.

Az meg ha mindkét fél szerelmes az egy igazi és ritka kincs.

2013. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kisebbségi érzése van a lánnyal szembe.
2013. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!