Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jele 1 lánynál ha csókolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jele 1 lánynál ha csókolozni akar?

Figyelt kérdés

kaptam nagyon sok jelet meg célozgatott rá.. de ö nem kezdeményezett..most ha félre értem a jeleket és megcsókolom akkor az nagyon szarul jön ki... mert egyébként barát a csaj..

ezért kérdezném tőletek hogy mik azok a félre érthetetlen jelek ami 1000% hogy azt jelenti..


(én 20f Budapest ő 19L Szentendre) bár ez nem olyan fontos


2013. szept. 21. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
beledugja a szádba a nyelvit
2013. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem mert ö se kezdeményezni...csak én gondolom hogy azt akarja ezért kérdezném, hogy mik a biztos jelek??
2013. szept. 21. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy néz rád, ezt nem lehet elmagyarázni. De pl ha sokat nézi a szádat. De azt észre lehet venni, hogy akarja e.
2013. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha közelebb kerül hozzá a fejed(mintha meg akarnád csókolni) nem kezd el halkabban beszélni és valahogy máshogy? :DD mert én észrevettem magamon, hogy mindig ezt csinálom.. :D amúgy szerintem arra vár, hogy te kezdeményezz.. :D
2013. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A találkozóra gondolával érkezik és gépies hangon énekli az O sole mio-t miközben királyrákot süt és napszemüvegben + tangában integet az ég felé....nézd a szemét, a viselkedését ..szem a lélek tükre egy csaj szemén nagyon sok dolog látszik!
2013. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az van hogy barátok vagyunk..és ha félreértem,kezdeményezek, akkor minden oda van...
2013. szept. 22. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ezt neked kell eldöntened haver..vagy lépsz vagy nem..mindent vagy semmit. :D
2013. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
No,sikerült elérni ennyi nap alatt St.Endréig BP-ről, hogy lesmárold? :D
2013. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha lehunyja a szemét és sohajtozik.
2013. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, egy csaj sóhajtozott az ágyamban..aztán kitettem az ajtón. Utána már nem hallottam, hogy sóhajtozik-e.
2013. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!