Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki gondolja komolynak ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki gondolja komolynak ezt a Társkereső oldalakat? Véleményeket kérek!

Figyelt kérdés

kinek sikerült már onnan valami?

Mért van az hogy napokig hetekig kell beszélgetnem valakivel amíg randira el hívhatom,és van olyan aki nem is akar :( ?!

jó képű,jó szituált fiú vagyok és nem értem mért nem találok senkit!

hol rontom el?!ki hogy szokta csinálni?

mert lehet én vagyok a béna! :(



2013. szept. 21. 17:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Talán nem ártana megtanulni magyarul.
2013. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég határozott.


Én nem nézek ki jól, mégis tudom ugy csürni-csavarni a beszélgetést, hogy az igen hamar találkozóba végzödjön.

2013. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
mondjuk igazad van!
2013. szept. 21. 17:17
 4/32 anonim ***** válasza:

bocs, de ezek alapján nem tűnsz intelligensnek...


így nekem se kellenél, hiába vagy jól szituált meg jóképű

2013. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

ne higyj nekik! Ha tényleg jól nézel ki, akkor kizárt, hogy ne jöjjön össze nő!


De én szerintem ez az állitolagos jóképüséged csak a saját mércéd szerinti és a nők nem igy gondolják! :D :D

2013. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Csak rossz élményem van, bár már jó pár éve nem voltam fent egyiken sem. Talán nagyon fiatal voltam, mikor használtam, de mivel élőben sokkal jobban megy a dolog, hanyagolom.
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakat a legtöbb fiatal nő önbizalomnövelésre használja, semmi másra. Felrak néhány mosolygós/pucsítós/seggmutogatós képet, és örül neki,h rengeteg levelet kap. Ez az egyik.


A nőket szinte csak a külső érdekli, akármit is hazudoznak össze. Mivel te jóképűnek mondod magad, tegyük fel,h tényleg az vagy, akkor lehet,h túl kedves vagy, ezért a barátzónába raknak. Lehet,h nem vagy elég bunkó/magabiztos alfahím. Ez is lehet az oka.

2013. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"Csak rossz élményem van, bár már jó pár éve nem voltam fent egyiken sem. Talán nagyon fiatal voltam, mikor használtam, de mivel élőben sokkal jobban megy a dolog, hanyagolom."


Ja, és mondd már meg,h egy férfinek hogyan kell élőben ismerkedni, mikor a nők 99%-a fintorgó, beképzelt pofával sétálgat, és hozzájuk szólni sem lehet? Vagy akármilyen szórakozóhelyen a férfiak 99%-át elhajtják, mert minden átlagos liba a különlegeset keresi.Persze hogy neked nőként megy a dolog, mivel a nőknek semmi nem kell csinálni, akkor is próbálkoznak náluk.

2013. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
most hiába mondod el ezt....a nők ebbe bele születtek és nem tudják el se képzelni, hogy milyen az, hogy A KUTYÁNAK NEM KELLENI.
2013. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! Most sok mindenre fény derűt! :)
2013. szept. 21. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!