Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taszítom a férfiakat? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszítom a férfiakat? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,sőt rengeteg ember szerint szép,dagadt sem vagyok ,átlagos testalkatú:van fenekem,van mellem.Mondhatni értelmes vagyok,hiszen egyetemista vagyok egy elég kemény karon,illetve szeretek művelődni.

Kedves vagyok mindenkivel és szeretek beszélgetni,viszont a srácok kb le se szarnak,főleg mostanában.Eddig is ha nyomultak,mind csak szexet akart,de őket lekoptattam,mert inkább ne legyen senkim soha,minthogy egy darab húsnak tekintsenek...Nem merek a fiúk felé közeledni és nem is szeretnék,mert nem olyan ember vagyok.Egy normális kapcsolat már rám férne egy normális,értelmes sráccal,de néha azt érzem,hogy rólam fogják forgatni a 40éves szűz következő részét vagy én abszolút magányra születtem.Azt meg komolyan nem értem,hogy a buta,rámenős,igénytelen,csúnyácska lányok miért olyan kelendőek? Ennyire taszító lennék vagy ronda?Esetleg baj van a kisugárzásommal vagy a feromonjaimmal?:((



2013. szept. 23. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?
2013. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
SOTE-ÁOK :)
2013. szept. 23. 21:40
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
elkeseredettségedben felfedezni vélek egy nagy adag mesterkéltséget.
2013. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldessz privátban képet, megtudnám mondani, hogy nézel ki, akár személy szerint nekem hogyan jössz be, vagy más egyszerű férfiak hogyan látnak. Pontozhatlak is ha akarod.

Tanácsokat is adhatnék, vagy ötleteket, tippeket.

(Előnyös haj hordás stb.)

Ha érdekel írj. Így látatlanba nem sokan tudnak véleményt alkotni, csak átlagos szavakkal biztatni, hogy legyél kedvesebb, nyitottabb (blablabla sablon szövegek).

2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki egyetemista önmagában nem jelent garanciát az értelmességre. Legalábbis én ezt tapasztalom az egyetemen.


Egyébként így látatlanba és ismeretlenül baromi nehéz megmondani, hogy mi lehet a para. Én azt javaslom, hogy légy türelmes és előbb-utóbb jön valaki.


Én is ebben reménykedem, mert hasonló helyzetben vagyok, mint te. :)

2013. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
SOTE? Doktor néni! Játsszunk doktor néniset! :D
2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Értelmes nőként feromonokról ne kezdj beszélni megkérlek, nem vagyunk sem állatok sem rovarok, mi nem érzékeljük! :) A kisugárzás, az már teljesen más dolog. A viselkedés megint, sokat számít, hogy hogy viszonyulsz a férfiakhoz, tölts fel egy képet az alakodról, anonimitásként az arcod kihagyhatod és megmondom, szerintem mi lesz a gond.
2013. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod eléggé irritáló, csipetnyi nagyképűséggel fűszerezve. Hozod az "egyetemista elit vagyok" viselkedésformát. Ettől még nem leszel értékesebb ember.
2013. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, csak annyi h pont az elittárs reklámja megy a kérdésnél... hm...
2013. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kedves #-es, használj reklámblokkolót. Hidd el, ezt fogod hinni, hogy új világba csöppentél.



/OFF

2013. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!