Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm (párom) évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (párom) évek óta szerelmes az egyik barátnőjébe. Lehet, hogy nem is a férfiakat szereti, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Régebben voltak olyan megnyilvánulásai, hogy lefeküdne egy nővel, még mondtam is neki hogy kipróbálhatjuk hármasban egyszer kalandvágyból, de ez nem tetszett neki..most lesz 4 éve hogy együtt vagyunk és én komolyra terveznék vele, meg akarom kérni a kezét és majd egyszer családot, de kétségeim vannak. Úgy tűnik bele van zúgva az egyik ismerősébe, de tényleg abnormális szinten regél róla, hogy csodálatos, ő a legszebb a világon..régen azt hittem csak viccel, de nem tudom már tényleg, mert annyira nem nagy szám a csaj, átlag svéd típus, a barátnőm sokkal nőiesebb, ennyire nem lehet elvarázsolva a "szépségétől". Akkor lett gyanús, mikor kb 2 éve voltunk egy vacsorán a barátnőm keresztszüleinél, akiknek az unokahúguk ez a csaj.. Emlékszem egész este vele volt elfoglalva, ölelgette minden, még sírt is hogy a csaj visszamegy Svájcba tanulni. Azóta is akármilyen családi dolog volt, mindig csak azért megy el, hogy ott legyen a csaj és elvonuljanak, aznap teljesen más, csomót készülődik izgatott. Tényéeg nem normális amit csinál, úgy érzem nem is engem szeret, de akkor minek van velem? Nem mond el semmit erről. A szexben maximálisan odaadó de néha nagyon furán viselkedik, mintha "kötelessége" lenne kielégíteni, érzéseiben nem mutat ki semmit, csak megjátssza de teljesen máshol jár. Nem tudom volt-e már valaki hasonló heélyzetben vagy tudna tanácsot adni, akkor hálás lennék.

27/F


2013. jún. 24. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy esetlegesen másba szerelmes. Az most tök mindegy hogy nő az, vagy pasi.

Nekem nem kellene egy olyan barátnő, aki mást (is) akar rajtam kívül.

2013. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én nem tudom hogy szerelmes-e, pont ez a probléma, hogy fogalmam sincs mi ez az egész, mert nem mondja el! Tudom, hogy más pasi nem tetszik neki, de azért jó lenne tudni, hogy egyáltalán férfit akar-e.
2013. jún. 24. 22:14
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:

Öreg, szerintem menekülj, ilyen nővel nem érdemes tervezni. Pikáns a helyzet, de nem irigyellek. Én a helyedben válaszút elé állítanám. Elbeszélgetnék erről a dologról vele és megmondanám, hogy nekem ez nem pálya és így nem tudok vele tervezni, ne húzzátok tovább egymás idejét.

26F

2013. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy az 1-nek tökéletesen igaza van. A legtöbb férfi ilyen esetben a nőnek hamarabb megbocsájt, de itt tényleg csak az a lényeg, hogy nem téged szeret hanem mást, még ha az nő is. Gondolom ha egy másik férfiba lenne szerelmes már rég dobtad volna, de mivel nőről van szó vacillálsz, ne tedd!
2013. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!