Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg sosem volt baratom, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg sosem volt baratom, es nem is csokoloztam. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok, nem azert szeretnek baratot h mutogassam h "mar pedig nekem van pasim", hanem egyszeruen csak hianyzik egy tars, valaki aki igazan szeret.

Vannak barataim szoval nem errol van szo.

Szep alakom van(bar elegge picik a melleim), es nem is vagyok csunya sem.

Arra lennek kivancsi, h en rontok el valamit?akar csak egy aprosagot is? Nem akarok drasztikusan megvaltozni, hiszen ha valaki szeret akkor igy szeressen, es nem is fogok apro ruhakban ribiskedni.

Legyek nyitottabb, kozvetlenebb, vagy mi?

Mit szeretnek a fiuk kulsore es belsore?

Es tudom h "varjak mert el jon az en idom", meg ismerem a "legyel r*banc azt szeretik"hez hasonlo valaszokat, szal kerlek ezeket ne is irjatok.

Elore is koszi mindenkinek :)



#barát #pasi #párkapcsolat #min valtoztassak?
2013. szept. 24. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A szél fújja a bokrot?Ja nem csak pedomaci az.
2013. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
-.- semmit. senki nem mondta, hogy kötelező. és nem jön magától. neked meg van összejön, vagy nem.
2013. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!