Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha 15 vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 vagyok és nincs barátom és nem is csókolóztam soha?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ráérek még,de az osztályomból már mindenkinek van..

Annyira rossz mivel nincs azt gondolják rólam béna vagyok:(

Sok fiu akart már velem járni de abból az idióta fajtából a komolyak a helyesebbek és csak velük:((

Tudom h gáz ti h gondoljátok??


2011. máj. 14. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, semmi gond
2011. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Nem gáz. Bőven van még időd. Csak azért, hogy elmondhasd, hogy van párod, ne rontsd el a napjaidat. Eljön a te időd is.
2011. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért lenne baj, te a normálisabb fajtából vagy és ha neked még nem kell vagy meg vagy egyedül is akkor miért érdekelne mások véleménye?

örüljenek a boldogságuknak és hagyjanak békén :)


Amúgy is ráérsz, majd betoppan a nagy Ő:)


21/L

2011. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én is 15 évesen smároltam először asszem. mert várni akartam hogy az akkori szerelmemmel legyen az első, na ez nem jött össze, mert nyáron a balcsinál egy focistával csókolóztam előszr de utána másodiknak tényleg végre a szerelmemet is sikerült meghódítani, de azért a csókolózás nem annyira nagy dolog, úgyértem, hogy gyakorlat teszi a mestert, nem azt mondom hogy minden szembelévővel smárolj de esélyt kell adni a dolgoknak, hogy megtörténjenek, így tanul az ember


17l

2011. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 -Andrea- válasza:
100%
szentem nem,én 16vagyok és még énse csókolóztam,de volt barátom.
2011. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Neparázz mert egyáltalán nincs miért :) ráérsz még azért mert mások tul hamar kezdik azért neakard utánozni őket . Ez olyan mint amikor a csaj mondja abnőjének hog y" képzeld már nemvagyok szűz:D" a másik meg elkezd parázni hogy úristen akkor nekemse szabad annak lennem =/ szval nyugi :)
2011. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne gáz,ez nincs előirva senkinek vagy neked mindenki megmondja hányéves korban mit kell csinálni, mert ez a gáz szerintem !!! Én nem is akartam és nem is volt mig az iskolával nem végeztem,nem akartam hogy a tanulás rovására menjen minden hisz sok idő van még az ember élete végéig és nem értem miért kell ezekkel sietni.
2011. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hümi ***** válasza:
100%

ne hidd már azt, hogy GÁZ mert nem az, én 16 vagyok aztán sehol semmi nemvolt :D lehetett volna nekem is alkalmam rá de nem érdekelt, nem fogok akárkivel leállni :D

menj el társaságba, barátokkal ide-oda, ismerkedj és ne stresszelj innen dolgokon, mert ha egyáltalán nem számítasz rá ált.ba akkor toppan bele az a valaki az életedbe :) :D

2011. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem gáz. én 18 és fél voltam, amikor először csókolóztam. most múltam 19 kicsivel.
2011. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!