Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen? (bővebben kifejtv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetFen kérdése:

Miért ilyen? (bővebben kifejtve lejjebb. )

Figyelt kérdés
Szóval röviden a történet annyi,hogy nyár elején megismertem egy srácot..akkor történt köztünk egy s más..nem keresett..viszont a múlt héten egy rendezvényen ismét találkoztunk.beszélgettünk és kiderült,hogy nem mert keresni,mert önbizalomhiánya van ..viszont elkérte a számom hívott is többször a múlt hét folyamán..péntekre megbeszéltük,hogy együtt megyünk el egy koncertre ..végül azt lemondta,mert későn ért haza munkából amit megértettem ..abban maradtunk,hogy majd hívom,hogy szombaton mi lesz.(viszont azt tudtam,hogy ő a haverjaival megy egy barátjuk szülinapjára ezért nem akartam zaklatni..) ő nem keresett..ezért írtam neki másnap ,hogy milyen volt a szülinapi buli és azóta semmi...meggondolhatta magát? tényleg nem értem ,mert akkor a hét többi napján miért hívott fel...
2013. szept. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fura, hagyd a p*csába.
2013. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól esett volna neki, ha felhívod szombaton, elvégre megbeszéltétek, hogy majd hívod (attól függetlenül, hogy tudtad, hogy szülinapra megy). lehet, hogy elhívott volna téged is, vagy előtte azért találkozott volna veled.
2013. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen így utólag lehet az volt a gondja,hogy nem hívtam fel..ezek után nem tudom mi tévő legyek..
2013. szept. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!