Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (1 szinttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (1 szinttel lejjebb kifejtve)

Figyelt kérdés

Eddig a legtöbb srácom úgy vélte, én vagyok az IGAZI, és mindent megtettek, hogy megtartsanak. Fullasztó érzés, és azonnal menekülnöm kell.

Persze volt kivétel, akivel "csak úgy" voltunk, és ez volt a jó.


Hogyan lehetne rávenni pl. a jelenlegi pasimat, hogy csak szimplán szeressen, de ne fojtson meg?


Voltatok már ilyen szituban?


2010. jan. 9. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele
2010. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Más meghalna ha ilyen szituja lenne. :D

amúgy igen! egyetértek az előző válaszolóval. beszéld meg vele! mondd el, hogy nagyo fullasztó érzés, hogy ennyire ragaszkodik hozzád, és, hogy adjon neked teret ... legyen magányéleted :) szerintem ezt csak megbeszéléssel lehet megoldani.

2010. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig van lány aki szereti ha szex közben fojtogatják.
2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vízöntő vagy? :D


Ne engedd, hogy megfojtsanak, ennyi. Mondd meg neki, hogy szereted, szeressen ő is, de neked térre van szükséged. Ennyi :)

2010. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Térre van szükséged? Talán a rákóczi térre?
2010. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te mindig az olyan pasikat keresed, akik "megfojtanak"?Akik egy kicsit papucsok, akik mindent feláldoznának érted. Ha pl neked szükséged van arra, hogy a pasid istennőkét kezeljen, ez eredhet a saját nárcizmusodból. Lehet esetleg, hogy önértékelési zavaraid vannak, amit így jól kompenzálsz?
2010. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy te eleve egy olyan lány vagy, aki kevesebbet ad, kevesebbet vár el.EZ megmagyarázná azt, hogy mindegyik pasin ezt tapasztaltad. Ez esetben neked hozzád hasonló igényű emberre lenne szükséged. Vagy beszéld meg ezt a jelenlegivel, kérdezz rá, miért viselkedik így- sokmindenre fény derülhet.
2010. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 15:28! Igen, vízöntő vagyok... :P :)
2010. jan. 9. 17:52
 9/10 A kérdező kommentje:

Drága 15:45!

Köszönöm a korrekt választ, van benne igazság!


Ha megbeszélném a pasimmal, akkor egy olyan probléma merülne fel, hogy mindenképp meg akar felelni, és ezért inkább elfojtja a saját énjét... egyszer már megtörtént, és köszönöm, nem kérek belőle. Azt hiszem, ha önmagáért nem szeretem legalább úgy, mint ő engem, akkor én nem érdemlem meg.


De akkor miért Ő sír, ha vége??? Nem konkrétan a jelenlegit értve, tapasztalat... :S

2010. jan. 9. 17:58
 10/10 A kérdező kommentje:

Tényleg egy kissé nárcisztikus tudok lenni, de nem élvezem, és egy bizonyos szinten már irritál, ha "istennőként kezel". Legyünk egyenrangú felek, és tessék tisztességesen megküzdenünk egymásért!!! Nekem ez kell, és nem egy "papucs".


Önértékelési zavarom pedig van bőven, de kinek nincsenek? Erre van külön gyógyszerem: IRÓNIA... :)

2010. jan. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!