Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapott valaki (törölt felhaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott valaki (törölt felhasználótól) orosz lányoktól levelet társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Kb. Két hete írt egy orosz csaj azzal a dumával, hogy van egy magyar őse és oroszországban egy kisvárosban él az isten háta mögött és nem talál pasit. Gondolta megpróbálja egy magyar társkereső oldalon.

Gondoltam, hogy sántít dekét hete naponta levelezünk angolul...minden nap küld fotót magáról és olyanokat mond, hogy én vagyok a napsugár az életében:)

Viszont egy hete minden nap el akar jönni hozzám budapestre...csak ugye nincs pénze, mert a szüleit segíti. Na persze. Gondoltam, hogy kamu, de annyira szép...minden nap várom az újabb képeket.

Na de ma egymásik orosz. Lány is írt! Ez valami új divat a lehúzásban?

Válaszoltam neki...:)

Na valakinek van ilyen tapasztalata?


2013. szept. 24. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Van!! Ne vedd komolyan,mert átb...szás!!!!! Engem nem vezetett meg mert túljártam az eszén.Észre is vette,hogy nem tud palira venni az illető.
2013. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erről személyes tapasztalatom, de nagyon valószínű, hogy lehúzás a dolog. Közeli ismerőseim is kaptak már hasonló üzeneteket, amiknek általában csak az a célja, hogy utalj nekik pénzt, mert Magyarországra akarnak jönni, közben viszont átverés az egész és csak ki akarnak semmizni. Habár a leírtak alapján ezt te is tudod. Továbbá még ki kell hogy ábrándítsalak, hogy ha még csak chateltetek, és esetleg a hangját sem hallottad, akkor lehet, hogy valami jó kövér, szőrös orosz faszival beszélgetsz, aki letöltött képeket küldözget neked. :D
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Igen a randivonalról Tatjana vagy mi a neve

Azóta minden nap azt írja, hogy miért nem válaszolok

2013. okt. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Gerybig válasza:

Én is kapok leveleket!

Victoria Kazanból és Albina Voronezhből!

Természetesen mind2 gyönyörű!!!! De háááát ne mááá!

2014. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 joti válasza:

A kazan Viki mindenkit megtalál,úgy látszik.szép fekete hajú

kazani lány, álitása szerint.ne dőlj be neki.!!!!!!!!!!

2014. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 afanasieff válasza:

Albina velem is levelezik:D Te meddig jutottál vele? Hozzám el akar jönni, de pénzről még nem esett szó.

Tudom, hogy átverés, mert tavaly is volt egy hasonló eset, akkor lebuktattam az illetőt, mert kis nyomozás után a VK-n rájöttem, kinek a képeit küldözgeti. Victoria is kamu volt, akinek állítólag Tatabányán élt a nagyanyja, de amikor a nevét kérdeztem, azt írta, hogy nem a nagyanyjáról akar levelezni:) Albinával játszok egy kicsit. De szerintem egy pasival levelezünk:))

2014. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Isti19810327 válasza:
Sziasztok Albina velem is levelezik :D ti meddig jutottatok vel kicsit még húzom az agyát :D
2014. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Podpácz zsolt válasza:
A Viki nekem is ír,szabályosan folyik a nyál az ipadon.tatabányán élt a mami,aki 2011-Ben meghalt.ekkora átbaszást!nagy nehezen küldött egy telefonszámot.Szerintetek mit csináljak?Próbaképp hívjam föl?
2014. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Podpácz zsolt válasza:
Amilyen e-mail címről írnak nektek,azt az email címet írjátok be a google keresőbe.érdkes dolgokat fog kidobni.utána meg rá lehet keresni a fészen.
2014. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!