Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki lenne ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne ha én hívnám el őt?

Figyelt kérdés

szóval :) van egy srác a suliból,1 hete ismerjük egymást...minden nap dumálunk(suliba és neten),szünetekbe szokunk járkálni,leülünk dumálni :)

az a helyzet hogy mivel nem a városban lakom,elég nehéz megoldani úgy a jövés menést,hogy jó legyen..holnap lenne kb 2órám bent...nagyon ciki lenne ha én hívnám el őt sétálni?...


2013. szept. 25. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy :)
2013. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenen ciki? Inkább az mikor kerülgetik egymást idételen időkig, aztán azon nyavajognak h, valaki lenyúlta a kant/csajt, mert ők nem tettek semmit!
2013. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Hívd.
2013. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a baj csak az hogy még nem tudom hogyan is közeledik hozzám...baráti vagy esetleg komolyabb dolgot akar...azt sem tudom van-e baránője :/ ilyesmiről nem faggattam...

az nevezhető közeledésnek a részéről,hogy pl. kérdezte hogy szoktam-e járkálni városba,sétálni...vagy pl. kérdezte merre megyek haza (el akart kísérni)... :/

2013. szept. 25. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Közeledés, vonzalom, érdeklődés van köztetek, akkor miért ne.
2013. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

elhívtam végül,köszi a bíztatást...

azt hiszem elég jó lett a tali...2órán át csak dumáltunk,sétáltunk...

remélem lesz folytatás :/

várok még válaszokat,az lenne a kérdésem hogy az ugye jelent valamit hogy eljött velem,aztán másnap közeledett ő is?...(az a típusú srác aki minden csajt megkaphat,én pedig nem nevezném főnyereménynek magam...)...van esélyem? :/

2013. szept. 29. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Van :)
2013. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bízz magadban.
2013. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást :) egyre nehezebb a szitu :/...hallottam pár dolgot a srácról,ami nagyon nem tetszik nekem(pl. hogy nagy "nőcsábász",meg állítólag hétvégén csókolozott valakivel ?! ha valami komolyat akarna tőlem nem tette volna ezt :(...).Kétlem hogy menni fog így ez a dolog...

ötletek,tippek?...köszi az eddigi segítséget,várom még a válaszokat :)

2013. okt. 4. 00:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő nem kezdeményez veled semmi komolyat, akkor ne várj sokat. Attól még, hogy jóban vagytok, nem biztos, hogy akar majd veled lenni. Tapasztalat. :/
2013. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!