Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhív sörözni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhív sörözni, az jelent valami?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, és ez az utolsó évünk. A 3 év alatt nem beszéltünk túl sokat, csak szemezgettünk.

De most a napokban azt mondta, hogy csak most jött rá, hogy még semmit nem tud rólam, aztán elhívott sörözni 3x.

Szerintetek ez randi lett volna?? Mondjuk nem nagyon szokás kocsmában randizni..habár nem csak kocsmában lehet sört inni...

Mit gondoltok, ez jelenthet valami?

Az ,,igen, azt hogy szomjas/ szereti a sört" válaszok kíméljenek, köszi.



2013. szept. 28. 07:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy az a 3 azt jelenti, hogy elhívott, nemet mondtam, mondta, hogy de menjek már, mondtam, hogy nem. Aztán megkérdezte, hogy biztos nem? Én meg mondtam, hogy nem, mert már van programom.
2013. szept. 28. 07:54
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki szerintem
2013. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is randi, de lehet ismekedési szándék amit később továbbfejlesztene.
2013. szept. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy randi lett volna? Vagy szimplán csak haverkodni akar? Melyik a valószínűbb?

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány, elhívnátok sörözni? Ez nem ilyen haveri dolog?

2013. szept. 28. 08:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, furcsa, hogy sörözni akart lehívni, de lehet, hogy tényleg randinak gondolta. Kérdezd meg. : )
2013. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg szeretne ismerni, persze azért, mert tetszel neki. Ez ilyen "randi előtti randi" lett volna. Ha esetleg találkoznál vele, írj rá vagy mondd neki, h "na most viszont ráérek". Akkor tudni fogja, h nem vagy iránta közömbös és nem csak lerázni akartad.
2013. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez még fiúnkak is furcsa...

Megkérdezni csak nem fogom, kicsit érdekes lenne:

-,,Te, amúgy a múltkor amikor sörözni hívtál, az randi lett volna?"

-,,Dehogy is, hülye vagy?! Ki visz már randira lányt sörözni...?"

Szóval inkább nem kérdezem meg..:)

2013. szept. 28. 08:25
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hiszek neked utolsó, mert kedvemre való! :))

Azért még várok véleményeket, köszi az eddigieket, zöld kéz mindenkinek!:)

2013. szept. 28. 08:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván szimpatikus vagy neki, ezen kár is gondolkodni.

Számomra eléggé sántít ez a duma, hogy csak most jött rá, hogy nem is ismer, bár tényleg elképzelhető, hogy ez a helyzet. Valószínű, hogy meg akar ismerni és azért hív sörözni, hogy ne legyen olyan randi hangulata a dolognak, de simán lehet, hogy később akár randizni is szeretne veled.

2013. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szereti a sört :) Meg persze kedvel téged, ismerkedni szeretne. Mi mást kéne, hogy jelentsen?
2013. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!