Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhív sörözni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhív sörözni, az jelent valami?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, és ez az utolsó évünk. A 3 év alatt nem beszéltünk túl sokat, csak szemezgettünk.

De most a napokban azt mondta, hogy csak most jött rá, hogy még semmit nem tud rólam, aztán elhívott sörözni 3x.

Szerintetek ez randi lett volna?? Mondjuk nem nagyon szokás kocsmában randizni..habár nem csak kocsmában lehet sört inni...

Mit gondoltok, ez jelenthet valami?

Az ,,igen, azt hogy szomjas/ szereti a sört" válaszok kíméljenek, köszi.



2013. szept. 28. 07:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam sörözni a pasimmal, kocsmában is akár. Csak akkor tudod meg mit akar, ha elmész vele!
2013. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mert azonnal randira hívni, nem tudhatja, h mire számíthat.
2013. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Leakar itatni téged és megakar hágni.
2013. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy ha valaki feltesz egy ilyen típusú kérdést, mindig van 1-2 ember, aki szerint csak szexet akar a srác??....Ja, már tudom.

Mindenki magából indul ki, kedves utolsó....

2013. szept. 29. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!