Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Lányok! Mi történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Mi történt életetek legcikibb randiján?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra, hogy kivel mi történt :) Akár tanácsokat is megoszthattok.A kérdés remélem egyértelmű! :)

2013. szept. 28. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, egyik jóbarátom ismerőse volt, így ismertem meg, neten keresztül. Nagyon sokat beszélgettünk, hetekig, napi 8-9 órát, eléggé úgy nézett ki, hogy minden klappol közöttünk. Megbeszéltünk egy találkát, és bármennyire is szimpatikusak voltunk egymásnak élőben is, egyszerűen sehogy sem tudtunk beszélgetni... Mind a ketten félénkebbek voltunk, mint a gépnél, és kb. semmiről se tudtunk mesélni a másiknak, mert a zavarban levéstől nem nagyon jutottak eszünkbe dolgok. Elég ciki volt, rájöttünk, hogy nem illünk össze.
2013. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
1., válaszoló ezért nem jó farsangon csajozni :D
2013. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

2-es:


Ez nem igaz, h vki ennyire félénk legyen, én is a félénkebb srácok közé tartozok, de ezt azért nem tudom elképzelni, inkább attól félnék, h nem jön be ő/én neki.

2013. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám hazaküldte a srácot, mert megtalálta az erkélyemen bujkálva. :DD
2013. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akik normálisan nem katicásan válaszolt azoknak zöld kéz! :)
2013. szept. 28. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán tudtam beszélgetni a sráccal. Neten ismertük meg egymást, szinte tényleg minden témát kiveséztünk már addigra, mire találkoztunk. Elég gáz volt, amikor akár negyed óráig is csak ültünk egymás mellett és semmit nem mondtunk.
2013. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

2/7-es:


Miért nem kerestetek egy wifis helyet, s okostelóval talán ment volna, már bocs.

2013. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, 2/6-os:
2013. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!