Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb dolog ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb dolog ami randin történt veletek?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen volt a leggázabb randitok?

2013. máj. 6. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
2 perc után alig vártam, hogy vége legyen, már az elején elment a kedvem a csajtól :D
2013. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Murphy bácsi büszke lett volna rám :D

Megvágtam magam borotválkozásnál,leégett a nyakam,késésben voltam + nem járt a villamos,végül taxival mentem és ez mind csak a randi előtt volt.

2013. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Belebufogtem a fiu arcaba egy orbitalisat es nem direkt volt. De egy akkorat... Eletem egyik legkellemetlenebb elmenye. Raadasul elso randink volt.
2013. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira koncentráltam a mondandómra, hogy a 4 sávos úton majdnem kivasaltak. Persze a lány megállt a lámpánál.
2013. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám randinak.. :D

Rám írt egy gyerek fb-n, hogy találkozzunk és mondtam, hogy megyek be a városba, de nem érek rá. Én hülye elmondtam, hogy hol szállok le a buszról. Ott várt a gyerek, elindultam másik irányba és hívtam az egyik barátom, hogy jöjjön ki elém. A csávó kiabálva futott utánnam. Utolért és mondta, hogy elkísér. Összevissza kamult mindenről, meghogy nincs egy tiszta perce sem. Aztán megálltam és mondtam, hogy idáig jöttem és elkezdte mondani, hogy ez nem így megy, hogy lerázom a randi közepén, meghogy nem csókolom meg. Azthittem ott megöl, amilyen "kedvesen" elküldtem a pcsába :DD (etnikum volt...) nem hiába nem akartam vele találkozni, elég cink volt. Be is akart bogyózni....

2013. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A srác minden mondatom után közölte, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli. Pedig próbáltam a munkámról, a hobbijaimról mesélni, vagy csak arra reagálni, amit ő mondott, mindig ez lett a vége. Aztán képes volt elhívni második randira is. Finoman tudtára adtam, hogy szerintem nem igazán vagyunk egy hullámhosszon.


Mondjuk olyan is volt, aki az első randin közölte, hogy akkor most azt szeretné, hogy engem 5-6 barátja jól meg... mert őt az izgatja, ha ezt nézheti. És olyan lánnyal nem is hajlandó járni, aki ezt nem teszi meg a kedvéért. Mondtam, hogy akkor most én hazamennék. És utána ő is érdeklődött, hogy mikor lesz következő randi.

Azt hiszem, ez utóbbi volt a leggázabb, kétségtelenül.

2013. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Az eddigi első és egyetlen randim közepén próbáltam improvizálva megdicsérni a lányt, ami így hangzott:

- Te, tudod.. Csak azt akartam mondani, hogy Te olyan szép vagy, hogy.. mint.. öö.. mit iszunk?


A lány azt hitte, hogy meggondoltam magam, ezért megsértődött, azóta sem beszéltünk. Pedig csak egyszerűen nem jutott semmi eszembe, amivel be tudtam volna fejezni, így inkább úgy döntöttem, témát váltok... :'D

2013. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első randi, a végén elkísértem a buszmegállóba. Jött egy busz, szépen elköszöntünk egymástól (puszi-puszi), kettőt se lépett, én egy hatalmasat szellentettem (nem hangosat, de büdöset), erre a lány visszafordult, hogy ez még nem az ő busza, én meg ott álltam a fingfelhő kellős közepén...
2013. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettünk, majd egy meleg buszon utaztunk, mikor leszálltunk kidobtam a taccsot. 5 éves kapcsolat lett belőle :) De ez ciki volt...
2013. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

büdös volt a szája(kismilliószor), büdös hónalj, de a legdurvább az volt mikor a full romantika kellős közepén voltunk, épp smároltam volna le a csajt, és elfingta magát..

nem volt büdös, de hangja azért volt.. nekem férfi létemre nincs arcom a csaj előtt szarni :D

a csajjal azóta elég érdekes a viszony xD

22F

2013. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!