Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan alakítsam az első lépést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsam az első lépést?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akivel köszönőviszonyban vagyunk egymással (semmi több, még személyesen nem beszélgettünk), MSN-en meg NÉHA beszélhetünk csak ... Viszont engem megfogott a lány és azt hiszem szerelmes lettem belé. Én 16, ő 15 éves. Mit tudnék tenni, hogy köszönésen kívül és a nagyon ritka MSN beszélgetésen kívül közelebb kerüljek hozza ? Még sajnos nem volt barátnőm ... Segítsetek! Köszönöm!
2009. nov. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy,hogy ne gabalyodjanak össze a lábaid..
2009. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős:D... Én szerintem vagy azzal kezded el, hogy valahogy el kezdesz vele beszélgetni, vagy ha ezt máshogy szeretnéd ,akkor először hívd el valahova. Ez tudom, hogy nem lesz könnyű, de vegyél egy nagy levegőt, és próbáld meg. Ja és amikor elhívod akkor lehetőleg vegyél be egy rágót, jó cuccokat, esetleg egy kis hajzselé, hogy hezitálás nélkül mondja azt, hogy '' az nagyon jó lenne :) '' Például: mozi, kaja, fagyi, ilyenek. Ha el akar jönni, az már fél siker, mert utána már adott hogy beszélgettek egymással, és addig is megismered ahogy beszélgettek. Ha továbbra is bejön, mármint hogy látod azt, hogy belső tulajdonságaiban is tetszik, akkor érdemes lesz folytatni a dolgokat. Innentől kezdve lehet aztán egy mobilszámcsere, többet msn-ezel vele, és többet beszélsz vele suliban, és ha látod, akkor bátor leszel, és odamész hozzá! Lényeg hogy szépen fokozatosan közelebb kerülj hozzá, és éreztesd vele, hogy neked mennyire tetszik. Bókolj neki, dicsérd meg, mondd neki, hogy milyen szép. Remélem segítettem. Lényegében: Legyél férfi, bátor, és egyenes:)

Én Drukkolok;)

2009. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Helyes figura lehetsz te ... :) Köszi!


Még azt megkérdezném: ezt fiú vagy lány írta ? :)

2009. nov. 7. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
fiú:P
2009. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!