Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barna, szőke vagy a fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna, szőke vagy a fekete hajú lányok jönnek be inkább a fiúknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 19:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

A szőkéket jobban megnézik, meg komolytalannak tartják a pasik. A sok szőke nős vicc miatt. én is szőke vagyok, és sokan mondták már nekem h első látásra hülye libának gondoltak, de rájöttek h azért nem is vagyok annyira szőke..

A Párom 25 éves, eddig soha nem volt szőke csaja. komoly kapcsinál is érezte h nem az a csaj az igazi. Én vok az 1. szőke csaja, másfél éve vagyunk együtt, nyáron megkéri a kezem... :-)

2009. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
sötét haj a lényeg. Fekete vagy a sötét barna.
2009. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van a kicsivel előttem szólónak.

A szőkékről rögtön ez jön le: buta, mindent félreért, csak a pénzre megy... satöbbi.

Köszi a szőke nős vicceknek!

Ja, meg ugye ha valakinek világosszőke a haja, biztos minden mása is mű, mert azzal sem születik senki...

Ó, persze.

Szerintem amúgy a fiúknak mindenféle bejön:

a lényeg, hogy Neked jólálljon.

Egy koromfekete hajú csajnak nem fog a platinaszőke jól állni (2 árnyalattal lehet világosabbra festeni a hajad, hogy még természetesnek hasson).

24/L

2009. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
39%

nekem a szőkék jönnek be mert sokkal beválalósabbak!:D

de én amugyis csipem öket

2009. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%

basszus, ennyi hülyeség....

én sötétbarna vagyok.... de:

nem értem mit esznek a pasik a feketén, mert annyira ronda szín!!!! És mű!!!! Ugyanis látszik, hogy az illetőnek festve van!!! És sápaszt és öregít is, olyanok a fiatal lányok benne, mint a boszorkányok....

Akkor inkább természetes szőke vagy barna.

A fekete csak a cigányoknak áll jól, és a kreol bőrű sötétbarna szemű nőknek! Egy átlag nőnek nem fekete a természetes hajszíne.

Sztem a fekete az a hajszín, ami csak keveseknek áll igazán jól. És tök mű. Ja, és sok plázacicus is fekete hajú:P

2009. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

áhh,nekem most egy szőke csaj tetszik :D

de látom most hogy elég negativ véleménnyel vagytok a szőkék iránt xD

nem minden szőke hülye meg k*rva

2009. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Fekete, szőkés barna, vörös, szőke, barna, ebben a sorrendben.
2009. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
81%
20:32-es én is fekete hajú vagyok és nem cigány és mégis jól áll nem vagyok egy nagyon kreol bőrű és a szemem is világos barna! voltam már szőke is barna is de azt mondják ez áll a legjobban nem nézek ki ugy mint egy boszorkány és egyáltalán nem is öregít!
2009. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

20:32...

fekete a hajam ;) nem festett.. plusz nemis vagyok cigány:D és mielött elhordod a feketehajúakat mindenféle pics*nak barnahajú lányokból is vannak olyanok:D:)

2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19%
Hát nekem mind bejön a fekete nem annyira mondjuk a természetes szőkék annyira nem teccenek
2009. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!