Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy több legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy több legyek neki mint barát? Többi lent.

Figyelt kérdés

14 éves leszek nem sokára.

Alapvető problémám az, hogy az osztálytársam, méghozzá a legjobb barátom.

Meg vagyok győződve róla hogy szeretem. De igazából csak azt tudom, hogy mit érzek, azt nem, hogy az vajon már a szerelem kategóriájába sorolható-e.

Egy szó mint kacsa, ezt érzem:

Legelőször is. Nem a kinézete tetszik, sőt, talán nem is jóképű, és vannak testi hibái. De ez engem nem érdekel. (Most elkezdhetnék nyáladzani, hogy még a hibáit is szeretem, blablabla, mint valami rossz romantikus filmben. De igazából csak nem érdekelnek a hibái. Tisztában vagyok velük, de nem érdekelnek.)

Azt szeretem benne, hogy bármikor meg tud nevettetni. És ez alatt nem azt értem hogy vicceket szór. Sőt, talán nem is nevetettni a jó szó. Csak felvidít. Akármikor, ha úgy érzem,hogy már a legjobb barátnőm sem tud megnyugtatni, ő meg tud. Egyébként akkor szerettem bele talán, amikor egy fél beszélgetését hallottam. Egy fiúval beszélt egy másik lányról, és csak annyit mondott a fiúnak: "...De hát szeret téged!". A másik nagy dolog az volt, hogy nyár után kaptam szuvenírt. Tudni kell rólam, hogy imádom az ásványokat és a kőzeteket. A nyáron (míg én szenvedtem a róla készült kéoeket nézegetve), Görögországban nyaralt. Na, és én megkaptam a világ legszemélyesebb szuvenírját:egy követ az Olümposzról. Majdnem nyakába ugrottam.

A nevezetes személlyel már beszéltünk erről. És úgy érzem, hogy még nem tud szeretni. Megkérdezte hogy mi értelme a szerelemnek. És én nem tudtam válaszolni. Nem sokkal ezután bevallottam neki. Ne kérdezzétek miért. Nem tudtam visszafogni magam. Ő azt hitte viccelek (sokat szivatták idáig, jogosan kételkedett; az őrá irányuló 'poénok' közt sok ilyen témájú volt).

Azóta nem volt szó köztünk erről, megmaradtunk barátoknak.

A legrosszabb ebben az egészben, hogy nagyon sokat gondolok rá, nem tudok koncentrálni. És a legváratlanabb pillanatokban késztetést érzek, hogy megöleljem. És az egyik felem örül, hogy sikerült visszafognom magam, a másik tombol, hogy miért nem tettem meg és azért mert nem tehetem meg...

Segítsetek! Most talán sikerült leírnom többé-kevésbé hitelesen hogy mit érzek. Ti mit tennétek? Ki akarok törni a barátságból, ugyanakkor féltem is, mert ha valami lesz...nem sok barátom marad...

Mit tegyek?



2013. okt. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mázlista vagy, csajszi!! Egyébként várj, hogy a srác lépjen. Te már bevallottad az érzéseidet, ha nem is gondolta, hogy komoly, de biztos megfordult a fejében. Fiatalok vagytok még, lehet neki még korai a szerelem. De megölelni szerintem nyugodtan megölelheted néha.
2013. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondod ő még nem tud szeretni. Miért nem "tanítod meg" szeretni? Szerintem ezt kéne tenned.
2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Az ölelésen gondolkozom... Csak félek :)

Az a bevallás meg kb. Fél éve volt, simán elfelejthette...

De azért köszönöm! :D

2013. okt. 1. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy se pedagógusi tehetségem sincs, se nagy szerelemi tapasztalatom. Így egy kicsit nehéz :D
2013. okt. 1. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bevallod, és nem hiszi el, folyamatosan tedd, és ne mindenki előtt. Ha lehet nézz a szemébe, ha elfordul szólj neki hogy nézzen a szemedbe. Majdcsak elhiszi. Nem azt mondom hogy zaklasd vele, de többször is mondd el. De mondom, ha lehet, kettesben tedd, ez fontos!


Ui.: az vagyok aki a "tanítást" is javasolta.

2013. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2013. okt. 2. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!