Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek az otthonülő csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az otthonülő csajok? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
A lányról aki tetszik azt mondják a haverjaim , hogy otthonülős.
2008. júl. 4. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát hogy otthol van mindig, nem megy bulizni, nem jár csavarogni satöbbi..Szerintem ne hallgass a haverjaidra, mert egy ilyen csajjal még jól is járhastz, valakinek az az esete, hogy mindig csak a barátjával van és nem jár ki a barátnőivel csavarogni ilyenek.. De ha nagyon otthon ülős akkor nem hiszem hogy bele kezd egy kapcsolatba.. Szerintem ismerd meg, ne mások véleményére alapozz!
2008. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthonülős vagyok csaj :D

Azok az otthonülősek akik mindig otthon vannak nem mennek se bulizni és csak nagyon ritkán mozdulnak ki a házból.Én is csak akkor megyek el itthonról ha a rokonok kényszerítenek vagy ha a barátaim kirángatnak a szobámból.Amugy meg nem szeretek elmenni itthonról.Boldog vagyok hogy itt ülhetek a szobámban nézem a TV vagy éppen netezek.

Habár most nekikezdtem már egy ideje a lovaglásnak hogy ne legyek azért annyira otthonülős :)

2008. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is itthonülős csaj vagyok. Nem járok bulikba (nem is hiányzik), de a haverokkal kiszoktam menni csavarogni, ha tervezünk vmit. már 9 hónapja van barátom. És ő nem igazán otthonülős. A lényeg,hogyha összejössz egy ilyen csajjal akkor ne rángasd ide-oda bulikba, ha nem akar menni...
2008. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az otthonülős lányok hűségesebbek, mivel nélküled nem nagyon fog menni sehova, és ha néha elmegy veled buliba úgyis veled lesz elfoglalva, te meg vele, ismerkedni nem hiszem hogy fog, meg egyébként is, nincs semmi baj az otthon ülő lányokkal, akiket ismerek ebből a típusból mind aranyos, kedves, hűséges :)
2008. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen félig otthonülős fajta vagyok. Bulizni keveset járok, akkor is csak a barátommal, esetleg a barátnőimmel kocsmázunk, ha ráérünk. Szerintem az otthonülős ember műveltebb is, meg tud gondolkodni, és nem abból áll az élete, hogy jól beb***unk minden buliban. Én azért sem nagyon szívesen megyek szórakozóhelyre, mert már unom nézni, hogy a 13-15 éves korosztály eszméletlenül fetreng, a csajokat meg csak az nem dugja meg, aki nem akarja.

De amúgy attól még, hogy otthonülős valaki, ki is mozdul. Ha a bartja lennél, biztosan elmenne veled moziba vagy cukrászdába vagy kávézóba vagy biciklizni (meg mit tudom én, hova szokás még járni). Egy próbát biztosan megér a lány, ismerd meg, és úgy dönts! Sok sikert! :)

2008. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem rém unalmas. :S Néha ki kell mozdulni, és azért mindenkinek van vmilyen érdeklődése... Másrészről, egyáltalán nem biztos, h valóban az, ezt derítsd ki szerintem te magad.
2008. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy menne szívesen, csak nincs kivel. Egyedül meg nem akar. Kérdezd meg mit szeret(ne) csinálni,veled lehet hogy szívesen el is megy. Haverjaidnál tutira veszem, hogy otthonülős=nem bulizós.A bulizáson kívül is találhatsz más szórakozási lehetőséget,de ha nem akarsz keress egy partycicát magadnak.
2008. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Otthon ülős vagyok én is, ez nálam olyan hogy egész nap itthon vagyok, olvasok, netezek, nem szeretek bulizni meg nincs is kivel elmenni. Ha valakinek sikerül is kirángatnia egy diszkóba vagy sörözőbe ott nem érzem jól magam, nekem itthon jobb.
2008. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
:D:D:D:D
2008. júl. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
én is itthonülős lány vagyok, de az nem jelenti azt, hogy sosem mozdulok ki a házból, mert eljárok moziba vagy fagyizni a barátaimmal, de nem szeretek bulizni járni. jól érzem magam itthon a tv és a laptop előtt. végülis ennek köszönhetem, hogy megismertem a Párom, aki a legjobb barátom, szerelmem, Társam. persze együtt majd biztos el fogunk járni néha bulizni meg lesz egy csomó házonkívűli programunk is. :)
2008. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!