Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy néz ki számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy néz ki számotokra egy tökéletes randi?

Figyelt kérdés
Mindent kérek,milyen helyszínek,programok,minden ami nektek a tökéletes randit képezi.
2013. okt. 3. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Számodra hogy néz ki?:)
2013. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26\F
2013. okt. 3. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A napokban voltunk a párommal Vácrátóton a Botanikus Kertben. Na, nekem valami ilyesmi a tökéletes randi, főleg ősszel, gyönyörűek voltak a színek :)
2013. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok randi fan, de az nagyon tetszik, ha valami szokatlan randira megyek. Pl. paintball, vagy motorcross versenyen, esetleg a srác berendezi a kertet mozinak és vetítést tart.


De a legjobb randim, az egy este esett meg, a srác meghívott esti fürdőzésre, belógtunk zárás után egy termálba, meztelenül fürdőztünk a medencébe és közbe megittunk egy üveg bort. Nagyon izgi volt.

2013. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha megvan az összhang, akkor mindegy. Lehet séta, állatkert, vagy valami mozgalmasabb, mint gokart és vidámpark. De ha beülünk valahova enni vagy meginni valamit, az is tökéletes. Sokkal inkább attól függ, mennyire jövünk ki jól. Ha igen, szinte mindegy , hol vagyunk :)
2013. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit csinálunk és hol vagyunk a lényeg az hogy a pasi velem akarjon lenni és szintén...
2013. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy séta közösen a naplementében,a tenger parton keresni valami szép helyet ahonnan összebújva végignézhetjük hozzá egy pizza :) De az a lényeg, hogy minél jobban éreztessék,hogy különleges vagyok és megnevettessenek közben :) Nekem ilyen a tökéletes randi közben annyi csók lehet amennyit nem szégyenlünk. Ez volt a tökéletes Randevúm a 17. együtt töltött hónap után volt :)
2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!