Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az amit elöször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amit elöször megnéztek egy fiúban? Mi az első szempont ami alapján ítéltek? Kort írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Es akkor mi van ha ribi vagyok? Ez van, akkor is letszükseglet ez nalam, es h 20 felett jarjon mar, 20 alatt eretlenek a pasik.
2009. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Arcát, aztán az alkatát. Nagyon szeretem a rövid, szinte már kopasz hajat, és hozzá szép izmos férfias testet. Nem kell testépítőnek se modellnek lennie, de ez fontos. ne öltözzön b.zisan, inkább simán átlagosan, hogy ne szégyelljem. Metroszexuális alapból kizárva. Ha ezek stimmelnek, ami egyébként nem nagy elvárás, azért van sok pár ilyen, akkor jöhet a belső. Viszont ha a belső nem megfelelő, akkor lehet akármilyen helyes, jó külsejű.

Persze akadhat kivétel, aki nem ilyen, de a férfiasság fontos! :)

19/L

2009. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

magassaga, haja(legyen picit hosszabb es borzos XD) arca, mosolya, testalkata es mindene.

De amit legeslegeloszor vagyis ez a ketto egyszerre a haj es a magassag . Akinek megvan ez a ketto az nalam neyro :P

18L

2009. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
arc, haj, és ne legyen vézna... 14/l
2009. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

a legelső az illat.ha kellemetlen illatú az egyén akkor nem vmjó társalogni vele.aztán a beszélőképesség humor.arc. személyiség alak.


22

2009. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Fogak!!Köröm!!Illat :-P
2010. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A 19 éves lány, a 18:10es nagyjából elmondta, helyettem is a lényeget. Fontos a férfias test, olyan védelmező jelleggel. :)


De legelőször az arcát nézem, és aztán a kezét. :)

18L

2010. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Istenem... mennyi kiszolgáltatott ribanc van itt. :D

Amúgy én először az arcot, öltözködést és mosolyt nézem. :) Ha bunkó, akkor mehet a fenébe.

13/L

2011. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kéz, mosoly, szem 17/l
2011. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mosoooly..:)(nálam ez a legfőbb..)arc, legyen picit izmos, de ne annyira , magasság *-*
2012. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!