Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha utcán láttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha utcán láttok egy fiút, mi az első, amit megnéztek rajta? Gondolok itt a srácra magára, és a ruhájára, de főként a ruhára, hogy mi az, ami tetszik nektek? 14-20 év közötti lányok válasza lenne a legjobb.

Figyelt kérdés

16/f

( Nem akarok összejönni egy 20 évessel, nem azért írtam)

Köszi


2011. ápr. 17. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1. haj

2. arc

3. fenék

Ha nagyon ruhát kell nézni, teljesen mindegy, mi van rajta, csak a stílusát nézem.

2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 16/L
2011. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az arcát. de elsöre mindenki a szemet célozza meg. majd a teste ( testartás öltözék ) ha ez mind bejött még utána is fordulok h a hátsóját is szemügyre vegyem:):$
2011. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó, de milyen típusú az a ruha, ami az abszolút kedvencetek?

PL. farmer-ig, farmer-póló, rövidnadrág-póló, rövidnadrág-ing...stb?

2011. ápr. 17. 19:40
 5/20 anonim ***** válasza:

Összhatás

Arc

Szem

Fenék

2011. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.:)

Érdekes módon, én a szemét sosem nézem meg.

Ami tetszik..hm, a rockereket szeretem.

Kifelejtettem, ha valakinek szakálla van, azért élek, halok.:)

2011. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a rockerekért én is odavagyok!! az tutira nyerőő :))) nekem általában 1 pillantásra eldől hogy bejön e vagy sem.. ha már több ideig "legeltetem" rajta a szemem, az már jó jel :D és nálam először összhatás, aztán arc, és legvégül ruha.. öltözhet normálisan is,ha helyes, de ha a helyessége mellett rocker, akkor az már hab a tortán!! :)
2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
legfontosabb, hogy ápolt legyen. haj is nagyon lényeges:) ha ruhát kell nézni, akkor az első a CIPŐ!! amúgy meg az ingesek a legszexibbek:D
2011. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

arca abbol nyíl a szemeire, szájára. :P

utána stílusát

és

a

cipőjét nem tudom miért.. :D de a cipőkből letudom következtetni hogy milyne szeméályiségű lehet a fiucska:D

15/L

2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És milyen a "jó" cipő?:P
2011. ápr. 18. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!