Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam, de hogy keltsem fel a figyelmét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az idei évben kerültünk egy osztályba, és nagyon tetszik nekem, viszont már több sráccal is jártam akikkel osztálytársak voltunk, és azok a srácok a szakítás után megszakították velem a kapcsolatot(pedig volt akivel nagyon jó volt a barátságunk)....nagyon magas,vékony, izmos alkat, már évek óta kajakozik... a baj, hogy szerintem nem sok közös van bennünk, és az osztályban sok plázacica" jellegű csaj is jár, igaz nem kimondottan az esetei, de nekik nagyobb esélyük lenne nála...nem vagyok egy világszépe, de csúnyának se mondanám magam, de nam tudom mivel felkelteni az érdeklődését, egész nap a haverjaival van, és ugye az osztály előtt nem akarok kosarat kapni és így lejáratni magam, délutánonként meg mindig rohan az edzésekre..mit tegyek?

2013. okt. 4. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen azt javasolom, hogy próbálj meg vele beszélni! Nem tudhatod, hogy kosarat kapnál-e vagy sem, hiszen meg sem próbáltad! Ahogy mondtad, nem jönnek be nekik a 'plázacicák'! Akkor mi a probléma?!:D már van esélyed:) legalább próbáld meg! Ha tényleg ennyire tetszik akkor hidd el hogy bánni fogod, hogy nem tetted meg! Sok sikert!:)
2013. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorítást, beszélnék vele csak sajnos elég kevés szabadideje van, vagy éppen a haverjaival van, és et neten keresztül nem akarom megbeszélni vele....
2013. okt. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!