Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan döntsek a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek a lánnyal kapcsolatban? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Na a sztori röviden annyi, hogy van egy csaj, egy osztálytársam, és szereles belém. Persze ez nem csak ennyi, több tényező is van, ami akadályozza őt, és engem...

Nos, ez a lány nekem nagyon sokat jelent(ett), mert 1-2 éve én voltam totál belezúgva, aztán végülis maradtunk barátok, mert utána elkezdett járni egy másik sráccal, egy haverommal. Nem haragudtam sem rá, sem a haveromra, mert ő tudja, hogy mit csinál, eleinte kicsit fájt nekem hogy elutasított, de szépen lassan próbáltam elfelejteni az érzéseimet, és maradtunk barátok. Ők aztán majdnem egy éves kapcsolat után szakítottak. Én ezidő alatt mindig a lány mellett voltam, és segítettem amikor tudtam. Multkor viszont rám írt, és elmesélte, hogy rádöbbent arra, hogy rosszul választott, és hogy mekkorát hibázott, de nem mondott semmi konkrétat... Másnap meg dumáltam a barátnőjével, és mondta, hogy a csaj belémszeretett, és most nagyon szomorú, hogy elrontotta hogy nem engem választott, és azt hiszi, hogy nálam már nincs semmi esélye (merthogy eközben megismerkedtem egy másik lánnyal, ez is hosszú történet, mert balatoni táborban volt, és messze lakik tőlem, szóval el kellett felejtenem). Na, emiatt ő mostanában nagyon szomorú, és volt, hogy sírt is.. Egyébként nekem még mindig bejön, meg hát persze nem könnyű efelejteni a múltat.

Nem tartanám teljesen tisztának, ha most összejönnék vele, egy picikét kétségeim vannak afelől, hogy mi lenne, ha...


Várom a tanácsaitokat, hogy ti mit tennétek a helyemben ezzel a csajjal.

Előre is nagyon köszönöm! 14/F



2013. okt. 4. 21:27
 1/1 Tarnolf ***** válasza:
14 évesen még azt mondom, vágj bele. Majd 50-60 fölött aggódj, hogy mi lesz, ha... :D
2013. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!