Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akarok jönni osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni osztálytársammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másik suliból idén jöttem át ebbe, így szeptember óta ismerjük egymást. Néha úgy gondolom elég jól kijövünk, mert szoktunk dumálni. Szeptember végén többször ölelkeztünk mint barátok. Itt viszont megálltam, sajnos nem vagyok jó az ilyenben, többször égtem már be... nem tudom, hogy közeledjek felé. Még msn címét sem tudom. Mit tegyek?
2009. nov. 8. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
17/F ... És nem vagyok valami bőbeszédű.
2009. nov. 8. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tudni szeretnéd az msn címét kérdezd meg

Ha össze akarsz vele jönni, gyere vele össze

2009. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer felhoztam az msn címet de aztán nem lett belőle semmi. Kössz amúgy a választ! Sokat segítettél! xD
2009. nov. 8. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, mondjuk nem nagy a választék

De ne legyél már ennyire kétségbeesve, nyomulni kell, más módszer nincsen, persze kultúráltan, vannak esetek amikor igen nehéz eldönteni hogy ő most mit is szeretne tőled, ez csajfüggő

De például valószínüleg nem elkérted az msnjét hanem célozgattál, és előfordulhat hogy nem vette le mivan. De megnézed myvipen vagy iwiwen a nevét csak tudod, ott megnézed az msn címét, bár lehet hogy ez nem fog neki annyira tetszeni azt szerette volna ha élőben kérted volna el de nem sokat számit

2009. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. nincs kiírva neki

2. jobban szerettem volna élőben

3. de... nagyon is elkértem. csak azt mondta, hogy még gondolkozik rajta (poénkodva) de aztán lehet, hogy nagyon rányomultam mert aztán nem adta meg...


de mégis jókat dumáltunk, meg voltunk osztállyal ilyen múzeum látogatáson és akkor átkarolva sétáltunk... szóval nagyon nem tudom, hogy mi van és mit kéne tennem

2009. nov. 8. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában ha nem adják meg annak oka van, vagy lehet hogy csak nagyon kevés embernek adja meg, de a legtöbb ilyen korú lánynál 50-100 ember is fenn van

Ez a karolgatás-ölelgetés ez fura, nekem is hasonló helyzetben volt részem nemrégiben egyébként, tökre nem értettem hogy most mi van, aztán teljesen jól ment minden a végén mégis bukó volt. Sokan talán azt gondolják egyértelmű jeleket küldenek, nekünk mégis sokszor úgy jön le hogy pont az ellenkezője. Ritka hogy tényleg lehet tudni mit akarnak. :) Az is lehet hogy csak barátnak akar. Az biztos hogy ha felakart volna venni msnre elkérte volna később ő. Olyan nincs hogy elfelejt valami stb, f.szt, egész délután azon gondolkozik mi legyen veled. Te meg nem nagyon tudsz mást tenni mint hogy próbálkozol olyan helyzeteket alkotni amikben kiderülhet mi a helyzet, és ha elég biztos vagy benne rákérdezel.

2009. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz a választ!
2009. nov. 8. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd az osztálytárs dolgot,sosem jó a vége!Olyan mintha a munkahelyeden csajoznál!Nem véletlen a mondás házinyúlra nem lövünk!Fogadd meg!Kellemetlenségtől kiméled meg magad!
2009. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!