Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akarok jönni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni az egyik osztálytársammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,15 éves és még nem volt barátnőm. nem vagyok valami bőbeszédű és túl vonzó se (185 cm/125kg). jóba vagyok egy csajjal de nem beszélünk túl sokat. szeretnék többet mint jóban lenni vele csak nem tom hogy hogy kéne közeledni felé. most a téliszünet előtt vettem neki egy doboz bon-bont

de ezzel kifogytam az ötletekből. mit kéne csinálnom?


2008. dec. 27. 02:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl szerencsés kapcsolat...

Mennyire vagy közkedvelt az osztályba?

Mert ha sokat csesztetnek, akkor a csajt is fogják hogy miért jött össze veled...

Ilyen világot élünk, tapasztalat...

2008. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Osztálytárssal összejönni már eleve nem jó, hidd el.

Én nem ajánlom. Nagyon nem :S

2008. dec. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismim is ugy jött össze pedig, hogy a lány az osztálytársa volt. Jó mondjuk a srác karatézik, elég jól nyomja. Most is egy osztályba járnak igaz ez már fősuli.

De ez nagyon ritka, meg ahhoz eléggé macsónak kell lenni, vagy tökösnek. Hogy odacsapsz ha ugatnak...

2008. dec. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az elsőnek írom hogy szoktak csesztetni de akkor megvédem magam, a másodiknak hogy két osztálytársam már több mint egy éve együtt van és mindig is egy osztályba jártak

kösz a válaszokat de nem lettem okosabb

egyépként miből lehet észrevenni ha a csaj is többet akar a haverságnál mer néha ő is próbálkozik valamit(néha dumálunk szünetekbe, állandóan mellém ül, és volt olyan hogy mentem haza és megállt melletem és aztám együtt mentünk haza)

2008. dec. 27. 02:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadsz egy jó tanácsot egy tapasztaltabb embertől:

Messzire kerüld el az osztálytársaidat ismerkedés céljából.

Rengeteg szenvedéstől kíméled meg magadat, és ezt most nagyon-nagyon komolyan mondom. Tudod: házi nyúlra nem lövünk..

2008. dec. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha osztálytárssal jövök össze az mér szenvedés?
2008. dec. 27. 03:34
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én is most járok az egyik osztálytársammal és csak maradjatok kettesbe és mond el neki nem fogja leharapni a fejedet.vagy vegyél fel msn-re:tubu28@hotmail.com
2008. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szandykah ***** válasza:
100%
Osztálytársal nagyon nagy szenvedés...egy részt, mert baszlatni fognak, már csak tudom...másrészt meg bekavarhatnak:S És sztm ezt te nem akarod. Barátom osztálytársai is bekavartak alánk, de megbeszéltük, mert a srác csak félre értette. De sztm keress mást, ha jól szeretnéfd magad érezni.Nem megbántéásból írtam. (én se vagyok vékony)
2008. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne Bonbonnal rohand le, ha tényleg akarod, hanem beszélgess vele sokait, esetleg hívd el valami közös programra, ahova többen mennétek: Pl.: egyik délután megyünk moziba, lenne kedved velünk jönni? Emlékszem, annakidején mi is így kezdtük (3 fiú, 3 lány), néztük meg az Invázium című filmet a mozikban :D a téma is jó választás volt :D, csak ahhoz kell, hogy jóban legyél több emberrel, akik eljönnének. Osztálytárs, akkor ki kell deríteni, hogy csak barátkozni akar-e vagy járni, mert nem mindegy, a csajok barátkozó típusúak, de a járástól messze lehet a dolog.
2008. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is osztálytársam a barátnőm...11 hónapja vagyunk együtt..báttyám 1 hónapja jár szintén osztálytársnőjével, unokatesóm 7 hónapja szintén osztálytársnőjével...

közeledj hozzá, hülyülj vele...flörtölgessél vele akár valamiféle játékkal...nekem bejött =D


na, most a barátnő részéről:D :

a szakítás után tényleg nehéz lehet...akár kínos is... klikkesedik az osztály... ez van :) másmilyen kapcsolatban is lehet ugyanez, közös barátok miatt... akármi.. meg, gimnazistaként szerintem négy évig akár érdekből is kilehet bírni ^^ csak két normális ember kell hozzá:D vállalni... lehet a kockázatot ;)

minden jót

2008. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!