Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » En egy 16 éves fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En egy 16 éves fiú vagyok eddig 1 csajok volt de a csóknal tovább nem jutottunk azóta nem is volt másik csajom de nem tudom miért? Többi lent!

Figyelt kérdés
sportolok elhizva nem vagyok sőt inkább vékonyabb alkat vagyok (nem az anorexiás) full átlagos fiúnak írnám le magam. Mit rontok el?meg mindig szeretem meg a volt csajomat de túl kene tennem rajta magam egyszerűen nem tudok lányokkal annyira beszélgetni se szerény vagyok lehet ez a baj nem vagyok az a "ROSSZ FIÚ" fajta önbizalmam sincs sok de ha fiúkkal vagyok akkor megjön rendesen az önbizalmam tanácsokat szeretnek kérni mit csinálnazok ti kort nemet is ha lehet de nem muszáj :D
2013. okt. 5. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá
2013. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha jönne meg válasz fontos!
2013. okt. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!