Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem tisztességtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tisztességtelen dolog egyszerre több emberrel randizgatni? A másik félre/felekre nézve.

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én se tudnám megtenni.

Bár már sok lehetőséget buktam így el,de nem menne,mert amúgy csak komolyra terveznék.

2013. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az.
2013. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is tisztességtelen, csak az a baj, ha közben nem lesz semmi belőle és csak telnek a hónapok, a többit meg elutasítom...
2013. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Már attól függ mit értesz randin?

Ha párkapcsolatot imitáló találkozást, hát az bizony tisztességtelen, mert a másik féllel nem közlöd.

2013. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
83%
szerintem nem tisztességtelen, amíg nem titkolja a másik fél előtt. amíg csak randizgatásról van szó, miért ne lehetne válogatni?
2013. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kelt hamis reményeket a másikban, és tisztázza, hogy másfelé is nézelődik, akkor nem tisztességtelen.

Az USA-ban nekem tök furcsa volt a fenti metódust megszokni, de aztán már a hazai volt furcsa. Sokan hiszik azt az amerikai filmek alapján, hogy ott orrba-szájba kefél mindenki mindenkivel, de pont az ellenkezője az igaz. Ott nem tartják szűzk****nak azt a nőt, aki a harmadik randin nem vágja magát hanyatt. A randinak szórakoztató ismerkedésnek kéne lennie, nem a szex (vagy még szörnyűbb: a kapcsolat) bevezetőjének.

2013. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Mo-n ebben is kettős mérce van: ha férfi csinálja ezt, akkor "undorító hímsoviniszta szemét, csak kihasználja a nőket". Ha nő csinálja, akkor "bizonytalan, keresi a hozzá legjobban illőt / csak a gyenge önbizalmát akarja kicsit megerősíteni".
2013. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem komoly kapcsolat mellett teszem ezt, addig nem tartom tisztességtelennek. A boltban is megnézem az árut, a kínálatot, és csak hosszas válogatás, latolgatás után dől el, mit teszek a kosaramba.
2013. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mandarin64 válasza:
35%
Egyetlen dologra gondolj: ha veled ugyanezt tennék, örülnél neki? Nem vagyok benne biztos... - főleg, ha reményekkel teli az aktuális/múlt találkozó...:)
2013. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem csak ismerkedésre gondoltam, konkrét randizgatásra. Ismerkedni lehet egyszerre több emberrel is, azzal nyilván semmi baj, de ha valaki kettesben megy el ide-oda egy emberrel, az szerintem már kimeríti a randi fogalmát (hacsak nem a két fél nem beszélte meg, hogy nem az) és számomra ez már nem fér bele.

Egyszerűen csak azért, mert az ember nem árucikk, hogy próbálgassuk egyszerre többet. Nekem személy szerint nagyon rosszul esne, még akkor is, ha szól, hogy rajtam kívül mással is találkozgat. Sőt, lehetséges, hogy akkor találkoznánk utoljára.

2013. szept. 13. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!