Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van bámulni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van bámulni azt, aki tetszik az embernek? Minek jó nézegetni a nem eladó árút?

Figyelt kérdés

Ha úgyse lesz belőle semmi? Mert mondjuk van az illetőnek barátja/barátnője, és ezt nagyon jól tudja az, aki bámulja.

Minek jó nézegetni a "nem eladó árút?"



2013. okt. 6. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Attól, hogy nem lehet az enyém még miért ne nézhetném?
2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
inkább nézek egy szememnek szép embert mint mondjuk azt ahogy a 200 kilós srác hogyan nem fér be a busz ajtaján
2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meert a tiltott gyümölcs a legfinomabb :D
2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jah,hogy nézni se nézzem.. -.-
2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért zavar ez téged? Jézusom. Hadd nézzem már, ha jól esik! Az nem árt senkinek.
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

mert a rondát nem esik jól nézni.


szerintem te lány vagy, és zavar, ha neked nem tetsző fiúk néznek. gondolom, ha valami jóképű srác bámult, attól nem akadsz ki. hát hadd nézzen! ne foglalkozz vele. ha bunkón bámul, ránézhetsz mérgesen.

2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kendrazoltan ***** válasza:
90%
Könyörgöm, jegyezzétek már meg, mi a különbség az "ÁRÚ" és az "ÁRU" között...tudom, nem helyesírás a topic, de úgy b.a.ssza a szemem, hogy hihetetlen...
2013. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Juj, meg ne kövezzetek már! Egy szóval sem mondtam, hogy Ti ne nézzétek! Megkérdeztem, hogy miért jó! Nem volt a kérdésben felszólítás!
2013. okt. 6. 13:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol ezzel?Undorító
2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 ASOT ***** válasza:
1! pont!
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!