Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Pénteken lehettalálkozhatnánk. Van így értelme? Részletek lejjebb.

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett neten keresztül és jófej is. Korban is jó (ő 18, én 17), egy városba járunk suliba és közel lakik. A gond az, hogy szombaton ő elment egy buliba, amit én lemondtam, aztán tegnap megnéztem a bulifotókat és láttam egy hasonló srácot egy lánnyal csókolózni. Megkérdeztem a volt barátomat, aki szintén ottvolt és beszélt vele, ő nem látta azzal csajjal, de azt mondta lehetséges, hogy ő volt az. Szerintem még más lányokkal is szórakozik mellettem. Msn-en sokszor megemlíti, hogy találkozhatnánk, de elég komolytalannak tűnik néha. Péntekre beszéltünk meg egy talit, de nem tudom lesz-e vmi belőle. Szerintetek így érdemes elmennem, hogy közben lehet mást is hülyít? :S
2009. júl. 15. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
egy próbát megér:)
2009. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbát megér.
2009. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nagyon tetszik és szeretném, ha lenne belőle vmi :) tök aranyos, helyes, szinte tökéletes :) csak lehetne kicsit komolyabb :S
2009. júl. 15. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kiugratni a nyulat a bokorból.... említsd meg neki a találka előtt, hogy láttál róla jó képeket a bulifotókon. Figyeld a reakcióját.
2009. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tetszik, akkor mindenképp menj el a talira, mert különben örökké bánnád, hogy nem taliztál vele...

Menj el, és legyél okos, először fogd fel úgy, hogy nem vagy szerelmes belé, és ha nem akar komoly kapcsolatot, akkor nem fogsz akkorát csalódni.

2009. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor még nem jártok, sőt még nem is találkoztatok. Akkor kérhrtsz tőle bármit számon, ha együtt vagytok, vagy legalább kialakulóban van a dolog. Ebben a korban az, hogy elcsattan egy csók az nem jelent túl sokat, ha független az illető. Mindenképpen menjél el a találkozóra és hódítsd meg a srácot. Ha sikerül akkor rajtad kívül nem fog más lányokkal csókolózni.
2009. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!