Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy srácot aki 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy srácot aki 18 éves, tök jól néz ki, okos, de soha nem csajozik. Ez miért van?

Figyelt kérdés

18 és fél éves még soha nem is smárolt és nem is volt csaja és most sem csajozik, pedig rohadtúl jól néz ki!

Miért lehet ez?


2013. okt. 7. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Látens búza, vagy pont azzal a problémával küzd, mint én... Te nem rólam beszélsz? Még a kor is stimmel... Hol lakik?
2013. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1 lehet csak neked jön be 2 attól mert van benne potenciál egyszerüen nem használta ki nem jött rá teljesen vagy a megérzései az emlékei a tapasztalatai melyek nagyrésze a fejében van nem ezt a személyiséget tükrözik ami szerinted

lehetne megfelel as válasz?

2013. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Talán mert nem ismert még senkit aki felkeltette volna a figyelmét és akkor minek csajozzon össze-vissza, ha okos akkor valószínűleg egyéb dolgokkal foglalja el magát szabadidejében. Vagy csak búza.
2013. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

már bocs de ezeket honnan tudod róla ilyen bizonyossággal? hosszú ideje figyeled a nap 24 órájában? gondolom nem. valaki ezt mondta róla?akkor vagy igaz vagy nem.


jópáran vannak akik nem mennek végig mindenki szeme láttára a főutcán kézenfogva és nem töltenek fel fb-re sem egymást nyaló-faló képeket...de attól még...

2013. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem kötelező csajozni. Ha neki így jó, akkor így él. Majd csajozik később.
2013. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
vagy csak mivel nem volt semmi kapcsolata ezért vagy is nem tudja mit hogy vagy is mer kezdeményezni
2013. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
sorry :( vagyis nem mer kezdeményezni ezt akartam írni
2013. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert ratyi!
2013. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18 évesen én sem csajoztam. Mondjuk 20 évesen sem nagyon... Mondjuk nálam más volt az ok, mint nála.
2013. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mutass pm-be 1 képet róla...lehet nem is néz ki olyan jól és csak te látod annak.
2013. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!