Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eléggé kiábrándító első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kiábrándító első találkozás. Azért még adjak esélyt a dolognak?

Figyelt kérdés
Az alapszituáció: facebookon kezdtünk el beszélgetni majdnem egy hónapja, minden nap órákat beszéltünk a legrandomabb dolgokról, akár éjszakába nyúlóan. A találkozás csak most jött össze hétvégén, előtte rajtunk kívülálló okokból nem sikerült összehozni, de most végre összejött. Nagyon izgatott voltam egész nap, nagyon vártam, hogy végre láthatom, elég sokat készülődtem, mert nagyon csinos akartam lenni neki. Gondoltam, ez a találkozás tökéletes lesz, ha már ennyit vártunk rá. Facebookon olyan jól elvoltunk, gondoltam biztosan élőben is így lesz. Nos már a találkozásnál csalódtam egy kicsit, nem volt túlságosan feldobódva, semmi puszi-puszi, gyakorlatilag csak elindultunk, hogy oké, akkor sétáljunk. Oké, elindultunk, egész jól beindult a beszélgetés, de elég sokat dünnyögött, aztán csörgött a telefonja, és semmi bocsi vagy ilyesmi nélkül felvette, és nem is nagyon zavartatta magát, én meg csak mentem mellette, hogy oké, ez végülis nem túl nagy baj. Aztán letette végre, beszélgettünk tovább, egész kellemes volt, mert nem is volt túl hideg, szép volt a Dunapart meg minden, de végig olyan fura érzésem volt. Soha nem törekedett nagyon közel jönni, vagy akár csak egy kicsit is hozzám érni, én próbáltam már néha közelebb húzódni, vagy kitenni a kezem, de ő végig zsebre dugott kézzel ment. Amikor meg kellett állnunk, hogy merre tovább, soha nem volt túl határozott, mindig nekem kellett megmondani, hogy merre menjünk. Aztán még egyet telefonált, megint semmi sorry ezt felveszem, vagy valami... A végén gyakorlatilag én kísértettem haza magam, hátha ott végre történik valami, vagy legalább megérinti a karom és azt mondja hogy szép este volt, de semmi, csak annyi, hogy hát akkor majd beszélünk. Én tiszta kiábrándultam mentem fölfele a lakásba, mondván valahogy többet vártam azok után, hogy chaten ilyen jól elvoltunk... Meg nem értettem, hogy mi van, most ennyire nem jöttem be neki élőben, vagy nem tudom, de aztán már úgy voltam vele, hogy áh, így nem is kár érte, hogy nem tett túl nagy erőfeszítéseket... Még a számomat se kérte el. De kb fél óra múlva írt facebookon, hogy reméli, minél előbb találkozunk újra, és aranyos volt meg minden. Úgyhogy most meg van beszélve még egy találkozó a hétre, mert annak ellenére, hogy az első eléggé félresikerült, valami mégis vonz benne, és szeretnék még egy esélyt adni a dolognak. Úgy gondoltam, hogy teljesen kitörlöm az emlékezetemből az 1 hónapnyi beszélgetést, és úgy teszek, mintha most találkoznánk először, és próbálok majd így nézni rá. Hátha csak rossz passzban volt, vagy nagyon zavarban volt. Szerintetek megéri ez, vagy inkább hagyjam, és majd lesz olyan, aki sokkal nagyobb erőfeszítéseket tesz, hogy megkapjon? 19 évesek vagyunk mindketten

2013. okt. 7. 16:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményem vagyok, ha elsőre nem volt semmi összhang akkor később se lesz, max csak ilyen döcögős valami. Miért ne maradhatnátok barátok?
2013. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak zavarban volt. Még 1 randiba igazán nem halsz bele szerintem. Ennyi esélyt még adhatnál neki. :)
2013. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Jól értem? Meg akartad döngettetni már az első randin?
2013. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 NyolcOne9 ***** válasza:
#11: rohadtul nem az összhangról van szó. Az ilyen emberek SENKIVEL SEM találják meg az összhangot rögtön. Miért kellene egyből lekoptatni?
2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, adj, mert én vagyok az...
2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem, teljesen félreértik, akik így értelmezik. A történik valami-n egyszerűen annyit értettem, hogy legalább normálisan a szemembe néz, végigsimítja a karom, vagy bókol egyet, nem pedig hogy megdönget.

Egyébként köszönöm a válaszokat. :)

Azt az "összefoglalást" még az 1-es válaszolónak írtam, mert észrevettem, hogy tényleg nagyon hosszú lett, de mire elküldtem, már beérkezett egy csomó válasz, bocsi érte. :D

2013. okt. 7. 16:39
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak arról van szó, hogy egy 19 éves nőzésben, szexben még kevés, vagy szinte zéró rutinnal rendelkező srác (ma egy ennyi idős a nyugati világban inkább srácnak számít, mint férfinak) még gyámoltalan a nőkkel, nem érzi azt, hogy a nő mennyi közeledést fogad szívesen és mi az amit már tolakodónak tart. A kibertérben ez a generáció érzi igazán otthon magát, ezért ott bátrabb, de élőben sok ennyi idős meg kicsit nyuszi.
2013. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%

Szia


Figyelj szerintem ha elso randin ennyire nyomul mint amit te elvarsz az gaz!

Vegulis elso szemelyes talalkozo!

Ha az utcan talalkozol valakivel se hagyod egy jo beszelgetes utan hogy kezedet fogja, megcsokoljon...

Jo a telefonnal nem tul jol nevelt de miutan lerakta a telot en mondtam volna hogy semmi baj!


Szerintem aranyos lehetett es normalis! Nem maszott bele a szadba ez egy jopont! Viszobt Te meg ennyire kerested a kapcsolatot azt mutatja hogy ki vagy ehezve ra!

En a kovetkezo talalkozasnal a helyedben max. Azt engednem hogy puszi puszi es talan a kezemfogja!

Ne lassa hogy vagysz ra! Hagyd kuzdeni! Ferfi... Hagyd ot vadaszni...


6. Eve vagyok Parommal O is ilyen kis visszafogott volt es azota is buszke magara, hogy nehezen adtam magam de megszerzett (pl 3 honapig csak beszelgettunk, elso talalkozasnal semmi nem volt, aztan masodszor puszi, harmadiknal csok... Mi eleg messze laktunk egymastol es ugy oldottuk meg hogy sokaig itt legyen, hogy itt aludt de koztunk a csokon es simogatason kivul semmi nem volt... Ejjel ultunk az agyban beszelgettunk stb.... A 3. Itt alvasnal kerult le a ruha de szex meg nem volt... Csak felterkepeztuk egymast, meg pettingnek se nevezheto mert egyikunknek se volt orgazmusa, a 4. Alkalommal tortent meg minden... Azota gyerekunk van, kozos haz auto stb... O meg marha buszke magara hogy milyen nehezen de csak meghoditott! Ugyanakkor ha elso talalkozasnal jobban erolkodik akkor tuti sok minden meg lett volna mert nagyon vagytam ra!

2013. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lehet tényleg nagyon félreérthető voltam. Én pont annyit vártam, amennyit te leírtál, utolsó, semmivel se többet. :) A történeted pedig nagyon aranyos, lehet, hogy nálunk is ez lesz. Most már kicsit bánom is, hogy így gondolkodtam a dologról.
2013. okt. 7. 16:50
 20/30 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy most meg van beszélve még egy találkozó a hétre, mert annak ellenére, hogy az első eléggé félresikerült, valami mégis vonz benne, és szeretnék még egy esélyt adni a dolognak."


Ezt már megválaszoltad magadnak, visszavonni egy randit meg illetlenség.

2013. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!