Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett a fônököm, bejelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BellaBee kérdése:

Megtetszett a fônököm, bejelöljem Facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem konkretan az èn fônököm, hanem egy màsik csoportè a cègnèl...nagyon megtetszett, ami tudom, hogy kölcsönös, gyakran szemeztünk, összemosolyogtunk, ràm kacsintott, nèha megdìcsèrt, dumàltunk is...



Azèrt a mùlt idô, mert ma volt az utolsò napom...odajött hozzàm ès megkèrdezte, hogy vagyok, vìgasztalt kicsit...tökèletes alkalom lett volna, hogy elhìvjam valahova, de olyan buta voltan, hogy nem tettem...most meg nem tudom, hogy milyen indokkal jelöljem be, vagy irjak neki üzit...

merthogy elkezdôdött köztünk valami, de mire bàrmelyikünk lèpett volna, eljöttem a cègtôl...



Szòval, szerintetek? :D


2013. máj. 31. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Asszem megyek elszívok inkább egy cigit...
2013. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÚGYBIZONYDÁÁÁ!
2013. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha neked annyira tetszik akkor jelöld be és irj privatot hogy örömmel dolgoztál együtt vele vagy vmi hasonlót. persze csakha se barátnő se feleség.Szerintem egy próbát megér, ha nem jön össze akkor meg nem lesz kellemetlen mivel nem egy helyen dolgoztok
2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de élőben jelezz neki!
2013. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Màrmint hogy? Szerintem elèg egyèrtelmû a szàmàra :)
2013. máj. 31. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen izgi! jelöld.
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy dandzsa ,ma is megvolt
2013. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!