Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés randizni?

Figyelt kérdés

Még soha nem sikerült egy randit se összehoznom.

Azt tudom, hogy régebben jó érzés volt, amikor megbeszéltem valakivel egy találkozót, de végül soha senki se jött rá el. Előtte mindig lemondták valamilyen indokkal, ennek ellenére örömteli volt a várakozás is a randira, míg meg nem tudtam, hogy nem lesz belőle semmi sem.

Mostanában már nem tudom magam igazán beleélni sem.

Érdemes még próbálkoznom, megéri a fáradságot?

25F


2013. okt. 8. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Menj luxus prostihoz.

Tutira összejön a "randi", olcsóbb is mint egy igazi randi, azt kapod amit szeretnél, akkor amikor szeretnéd.

2013. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Manapsag mar nem szokas randizni,inkabb szorakozohelyen talalkoznak a fiatalok!De szerintem jo erzes beulni valakivel egy kavezoba,vagy elmenni vacsizni es beszelgetni,az nelkul hogy valaki hallana,vagy ilyenek...
2013. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. mert az nem randi?
2013. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan amikor találkozol egy haverral, és eldumáltok mindenféle baromságról és közben jót eszel. Ennyi.
2013. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nesebik Brigitta válasza:
elég baj ez hogy már csak szórakozóhelyen lehet kapcsolatot teremteni!Némelyik pasi akkora egy tahó hogy még azt is elvárja h a csaj fizessen helyette!!tisztelet a kivételnek!!nem csak a kapcsolat elején kell randizni hanem közben is,igy megbirjátok beszélni a problémáitokat,gondolataitokat és nem csak a 4 fal között,sem a diszkó közepén vagytok!na dehát kevés az ilyen fickó!nőben is van sokféle...
2013. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem segített kilábalni a depresszióból.ne add fel.neked már könnyebb 25évesen már van esze is a csajoknak. föl ne add.egytõl sikerül összehozni utánna már könnyebben megy. c:
2013. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!