Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal elmentem randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal elmentem randizni, egyszer úgy nézett rám, mint aki szerelmes. (leírhatatlan érzés volt) Nem történt köztünk semmi, azóta jóban vagyunk, de semmi különös. Én ronthattam el valamit?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki, a nézésébe pedig csak te láttad bele, h szerelmes.
2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Mutattad az érdeklődésed?
2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a srác nem meri bevallani vagy már elmúlt. Nem a Te hibád :)
2012. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak én láttam bele, többen mondták hogy bejövök neki...mit tegyek?
2012. okt. 21. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Há b a z m e g, kezdetnek talán beszélj vele!
2012. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked is tetszett, vagy végig elvoltatok és senki sem tett semmit ???

Én is olyan vagyok ( 23f ), hogy hiába tetszik a csaj, bár ( randiig sose jutok ) :-( csak akkor kezdeményeznék, ha kétség kívül tudatná, hogy tetszem neki, de ez még sose történt meg senkivel....

Utálom az érzést mikor beleképzelek valamit a helyzetbe, és kitárulkozom utána meg pofára ejtenek. Inkább nem csinálok semmit, ha a másiksem akkor énsem.

Lehet ő is ígyvan...

2012. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jelezd te is hogy tetszik neked lehet hogy félt kezdeményezni
2012. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!