Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavasszal megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavasszal megismerkedtem egy sraccal, aki akkor meg nem tetszett igy es most oszre egy suliba kerultunk es kezdem megkedvelni. Neha beselnuk, de fer lepni es tudom, hogy meg tetszem neki. Hogyan kozeledjek fele? Sajnos eleg felenk vagyok.16/L

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 18:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Tavasszal kikosaraztam es eleg batortalanna valt, bocsi az kusza fogalmazasert, csak telorol nehez irni.
2013. okt. 8. 19:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, szemezz vele, mosoly, flört... beszéljetek többet! :)
2013. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!