Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 31 éves hapsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 31 éves hapsi mit akarhat egy 18 éves szűz lánytól?

Figyelt kérdés
ismerek (egyelőre csak netről) egy 18 éves szűz lányt, akiről megtudtam hogy egy 31 éves pasi közeledne hozzá, fűzögeti. Gondolom el akarja csábítani csak. Szerintetek mennyi a reális esélye, hogy a pasi csak dugni akar vele? A barátnőire nem hallgat a csaj, ők le akarják beszélni, mert szerintük hülyeséget csinál. engem kért meg az egyik ismerőse neten hogy beszéljek már a fejével, mert én hatni tudok rá szerinte...
2013. okt. 8. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na vajon mit szerethetne? :)
2013. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem leginjkább a fiatal testét és a szüzességét.Hogy vonzó férfinak érezhesse magát egy 31 éves testben. Olyan szinten, hogy bárkit, akár egy 18 éves lány szüzességét is megkaphassa.

Vagy tényleg komolyan gondolja, de erre talán 2% esélyt látok...

2013. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jól megd-gni! Semmi mást!
2013. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2013. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

el akarja vinni búcsúba ringlispílezni..

mégis mit ?


segítek : (nagyon nagy százalékba csak szex-et)

2013. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elvenni a szüzességét. Ezzel növelni az egóját. Meg melyik 30 fölötti pasi ne akarna egy fiatal, 18 évest, aki ráadásul még érintetlen.
2013. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na vajon mit?:D Puncit.
2013. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szűzteleníteni.
2013. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
véresre bszni azt a kis büdös pncit
2013. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem lesz legalább egy molylepkényi értelem a csajban és nemet mond...
2013. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!