Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valahol katolikus meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol katolikus meleg srácokkal találkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, hasonló cipőben járókat keresek.


Meleg körökben a vallásukat, vallásos körökben meg a melegségüket tagadják a legtöbben. A vallásos meleg közösségek meg vagy ökumenikusak vagy protestánsak.

Én viszont kifejezetten katolikus meleg srácokat keresek.



2013. okt. 10. 13:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Furcsa páros,azt meg kell hagyni.
2013. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
79%
Miféle diszkrimináció, vallási intolerancia ez, hogy nem fogadod el a protestáns homit? A vallásháborúknak már 400 éve vége, ideje továbblépni.
2013. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy bárkit is ne fogadnék el, hanem azt, hogy szeretnék megismerni hozzám hasonló srácokat.
2013. okt. 10. 13:22
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdező nem te voltál akkor máris van egy hozzád hasonló ideológiáju srác. ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 LeftBehind ***** válasza:
82%
Azt még értem,hogy keresztény és meleg,de a katolikus és meleg hogy jött össze?
2013. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Apám katolikus, ezért lettem arra keresztelve. Később katolikus gimi és most is katolikus suli. Mostanra a legtöbb ismerősöm és a barátaim mindegyikét az egyházból ismerem. Időközben volt istenélményem. Megtért katolikusnak mondhatom magam, tehát ma már saját elhatározásból vagyok katolikus.

A melegség okát nem tudom, tehát azt sem tudom, hogy én hogyan lettem az. De az vagyok. És én nem tehetek róla, hogy az vagyok. Senki nem kérdezte, hogy szeretném-e. Ebből nincs "gyógyulás" vagy legalábbis én nem tudok róla.

Így lettem katolikus meleg.

2013. okt. 10. 14:31
 7/49 LeftBehind ***** válasza:
21%
Csak azért kérdem,mert a katolikusok szerint "bűn" melegnek lenni szóval nem épp a leglogikusabb döntés (szerintem) beállni közéjük.
2013. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok otthon a témában, de ha a vallásod előírásait akarod követni, akkor absztinenciát kéne fogadnod, nem?
2013. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%
LeftBehind: látszik, hogy nem hiszel; az ember a hitét nem racionális döntés alapján választja meg.
2013. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Te a cölibátusra gondolsz, az absztinencia teljesen más.


A valláshoz tartozó embert onnan lehet megkülönböztetni a szokáshoz tartozótól, hogy a vallásos komolyan gondolja. De nem csak elméletileg, hanem zsigereiben érzi, hogy úgy van. Nem tud vallásától szabadulni és nem is akar. Ide nagyon mély élményeken és hosszú folyamatokon keresztül vezet az út. Innentől kezdve nem választás, hogy milyen vallású vagy. Ugyanúgy az énem része a katolikusság, mint a melegség, a férfiasság vagy a magyarságom.

2013. okt. 10. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!