Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Frankában vannak melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Frankában vannak melegek bagy biszexuálisok?

Figyelt kérdés
franka: esztergom katolikus gimnázium

2013. máj. 5. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért oda akarsz menni, és ferde hajlamaid vannak???Abban bízol hogy egy katolikus gimnáziumban lesznek melegek??A katolicizmus elítéli a melegeket akkor ha közösülés is történik.Am lehet hogy van ahogy az is lehet hogy valaki a rokonságodban homi csak nem tudsz róla.
2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ott ismerőseim de nemtudok róluk hogy azok lennének, de van pár pletyka.. Szóval miért is akarod tudni :D?
2013. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen pletyka?
2013. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenhol vannak.
2013. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szokásos szappanos pletyka, mert ugye fiúgimnázium... Meg láttam pár olyan frankást aki nem egészen nézett ki egyenesnek de ez csak látszat.
2013. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha láttál 1-2 frankást aki ferde,akkor sokkkal találkoztál hacsan nem mindenki homi,vagy pont azzal a kettővel találkoztál aki meleg?
2013. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy milyen ember lehetsz, de a neved alapján, meg a butaságból, amit kérdezel, eléggé furcsa a gondolkodási módod. Nekem vannak ott ismerőseim, és nem melegek, vagy biszexuálisok. Attól mert oda csak fiúk járnak? Képzeld, az én sulimba meg 99%-ban csak lányok, és mégsem leszbikusok/biszexuálisok. Szóval visszatérve a Frankára, vannak persze viccek, hogy hűha szappan, meg ilyesmik, de ez tényleg csak vicc. Egyébként persze minden bizonnyal lehetséges, hogy van ott olyan, aki meleg/biszex, de ilyen mindenhol előfordul. Lehet, hogy éppen a te iskoládban is, lehet, hogy az egyik barátod az, vagy ismerősöd, stb...
2013. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem egyáltalán nem járnak...Én oda járok és ha járna is oda meleg, az ott tanulók azonnal kiközösítenék...
2013. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is egyházi iskolába jártam,mégis meleg vagyok,és nem én voltam az egyetlen.

Csak az évfolyamról tudtam 3 másik srácról.

Minden 10.ember meleg.


Mellesleg attól,hogy valaki egyházi iskolába jár,vagy ott tanít,mint tanár még nem jelenti,hogy vallásos.


Mostanában egyre több iskolát vesz át az egyház,attól még az emberek ateisták maradnak,max tiszteletben tartják az iskola szellemiségét.

2014. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak 😛
2015. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!